Spory wyciek materiałów z gry The Sims 5. Miasta, mieszkania i prototypy Simów

Maria Wawrzyniak
2022/11/18 18:00

W sieci pojawiło się sporo materiałów z nadchodzącej gry The Sims 5.

Ujawniona podczas październikowego Behind The Sims Summit gra The Sims 5, funkcjonująca równocześnie pod kodową nazwą Projekt Rene to dość odległa przyszłość. W trakcie wydarzenia otrzymaliśmy jedynie ogólnikowe informacje oraz krótki fragment rozgrywki. To najwyraźniej nie wystarczyło – niedawno nastąpił spory wyciek z licznymi materiałami ze wspomnianej produkcji.

Spory wyciek materiałów z gry The Sims 5. Miasta, mieszkania i prototypy Simów

The Sims 5 – spory wyciek materiałów

Oprócz tego, iż w sieci wylądowała nieautoryzowana wersja gry, pojawiły się w niej także liczne zrzuty ekranu prezentujące miasta, mieszkania oraz prototypowe sylwetki Simów. Deweloperzy próbują oczywiście pozbyć się wszelkich materiałów, ale – jak wszyscy doskonale wiemy – w Internecie nic nie ginie. Zainteresowani mogą więc udać się na stronę SimsCommunity, gdzie znajdą większość screenów.

Oczywiście, trzeba pamiętać, że projekt znajduje się w bardzo wczesnej fazie rozwoju; mówimy aktualnie o wersji prealfa gry – niedawno wystartowały zamknięte testy.

GramTV przedstawia:

Komentarze
1
Bruce
Gramowicz
19/11/2022 10:47

Znając EA to na pewno do premiery 5-ki będzie wysyp DLC do 4-ki niczym grzyby po deszczu, coby zarobić na bandzie frajerów.