The Rogue Prince of Persia oficjalnie. Mamy pierwszy zwiastun i datę premiery

Mikołaj Ciesielski
2024/04/11 07:25
0
0

Ubisoft oraz deweloperzy ze studia Evil Empire zaprezentowali nową grę skierowaną do fanów serii Prince of Persia.

Już na początku kwietnia do sieci wyciekły pierwsze informacje na temat The Rogue Prince of Persia. Kilka dni później ujawniono również datę premiery nowej gry skierowanej do fanów serii Prince of Persia. Wczoraj natomiast Ubisoft oraz deweloperzy ze studia Evil Empire wreszcie potwierdzili wspomniane doniesienia i oficjalnie zapowiedzieli The Rogue Prince of Persia.

The Rogue Prince of Persia oficjalnie. Mamy pierwszy zwiastun i datę premiery

The Rogue Prince of Persia zapowiedziane. Ubisoft i Evil Empire potwierdzili plotki

The Rogue Prince of Persia opisywane jest jako „dynamiczna, pełna wyzwań i przystępna” gra roguelite. W nadchodzącej produkcji Evil Empire gracze będą musieli opanować „akrobatyczne ruchy” i nauczyć się płynnie przechodzić pomiędzy eksploracją a walką z oponentami. W trakcie rozgrywki będą znajdować nową broń, a także wyposażać bohatera w „ozdoby ze specjalnymi efektami”.

Poprowadź Księcia do walki z Hunami spaczonymi działaniem mrocznej szamańskiej magii i znajdź swoje miejsce wśród królewskiego rodu, odkrywając pełną życia reinterpretację Persji. Łącz ze sobą elementy całej układanki i zwiedzaj nowe obszary, raz za razem podejmując walkę i poznając szereg barwnych postaci w ramach nieliniowych postępów fabularnych – czytamy w opisie gry na Steam.

W trakcie każdego podejścia gracze będą również mieli okazję odblokowywać nową broń oraz medaliony. Twórcy The Rogue Prince of Persia podkreślają, że każde podejście będzie wiązać się z nowymi wyzwaniami. Wszystkie poziomy w grze będą generowane proceduralnie, przez co „żadne dwie rozgrywki nie będą takie same”.

GramTV przedstawia:

Na koniec warto dodać, że The Rogue Prince of Persia zadebiutuje we wczesnym dostępie na Steam już 14 maja 2024 roku. Początkowo gra nie będzie dostępna w języku polskim, ale deweloperzy zapewniają, że zostanie on dodany w przyszłości. Tymczasem rzućcie okiem na pierwszy zwiastun nadchodzącej produkcji Ubisoftu i studia Evil Empire.

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!