The Rogue of Prince of Persia z kolejnymi szczegółami. Ujawniono datę premiery

Mikołaj Ciesielski
2024/04/07 09:35
0
0

Insider zdradza, kiedy doczekamy się zapowiedzi nowej gry Ubisoftu i Evil Empire.

Kilka dni temu do sieci wyciekły informacje na temat The Rogue Prince of Persia, czyli nowej gry Ubisoftu oraz deweloperów ze studia Evil Empire, którzy byli odpowiedzialni za rozwój Dead Cells. Tom Henderson – znany branżowy insider i dziennikarz – dotarł jednak do kolejnych informacji na temat wspomnianej produkcji. Udało mu się ustalić nie tylko termin zapowiedzi, ale również datę premiery The Rogue Prince of Persia.

The Rogue of Prince of Persia z kolejnymi szczegółami. Ujawniono datę premiery

The Rogue of Prince of Persia z premierą w maju. Zapowiedź już za kilka dni

Henderson zaktualizował bowiem opublikowany kilka dni temu artykuł na temat nowej gry Evil Empire i Ubisoftu. W dodanej na końcu wiadomości notce dziennikarz poinformował, że The Rogue of Prince of Persia zostanie zapowiedziane już 10 kwietnia 2024 roku w trakcie prezentacji Triple-i Initiative. Kiedy natomiast wspomniany tytuł zadebiutuje na rynku?

GramTV przedstawia:

Zgodnie z informacjami przekazanymi przez znanego insidera premiera The Rogue of Prince of Persia zaplanowana jest na 14 maja 2024 roku. Wówczas produkcja Evil Empire i Ubisoftu zadebiutuje w programie Early Access na Steam. Wygląda więc na to, że fani Prince of Persia nie będą musieli czekać zbyt długo na premierę kolejnej gry ze swojej ulubionej serii.

Na koniec warto dodać, że The Rogue Prince of Persia ma być grą roguelite czerpiącą inspiracje z francusko-belgijskich komiksów. Nadchodząca produkcja Evil Empire regularnie ma otrzymywać bezpłatne aktualizacje, a deweloperzy w trakcie rozwoju produkcji zamierzają brać pod uwagę opinie społeczności. Zainteresowanym nie pozostaje nic innego, jak czekać na oficjalną zapowiedź.

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!