The Outlast Trials zalicza świetny start na Steam. Zobaczcie brutalny zwiastun

Mikołaj Ciesielski
2023/05/19 11:15
0
0

Gra jest już dostępna w programie Early Access.

Już w marcu poznaliśmy datę premiery The Outlast Trials we wczesnym dostępie. Wczoraj natomiast – zgodnie z zapowiedziami – produkcja studia Red Barrels zadebiutowała w programie Early Access. Z tej okazji deweloperzy opublikowali nowy, dość brutalny zwiastun. To jednak nie koniec informacji, ponieważ okazuje się, że gra zaliczyła naprawdę udany start na platformie Steam, gdzie zbiera świetne recenzje.

The Outlast Trials zalicza świetny start na Steam. Zobaczcie brutalny zwiastun

The Outlast Trials debiutuje we wczesnym dostępie. Gra zbiera świetne recenzje na Steam

The Outlast Trials może bowiem pochwalić się „przytłaczająco pozytywnymi” ocenami na Steam. Najnowsza produkcja studia Red Barrels posiada już bowiem blisko 2 tysiące recenzji i aż 95% z nich to opinie korzystne. Deweloperzy mają więc powody do radości i pozostaje mieć nadzieję, że dalszy rozwój gry przebiegnie pomyślnie.

W epoce zimnej wojny ludzkie króliki doświadczalne są wbrew swej woli rekrutowane przez „dobroczyńców” z Murkoff Corporation do testowania zaawansowanych metod prania mózgu i kontroli umysłu. W świecie nieufności, strachu i przemocy Twoja moralność zostanie wystawiona na próbę, Twoja wytrzymałość sprawdzona, a Twój stan psychiczny zmiażdżony – czytamy w opisie gry.

GramTV przedstawia:

Na koniec przypomnijmy, że The Outlast Trials dostępne jest obecnie wyłącznie na PC. Kiedy natomiast produkcja opuści Early Access? Deweloperzy ze studia Red Barrels podkreślają, że chcieliby wydać pełną wersję gry „tak szybko, jak to możliwe”, ale wszystko zależy od odbioru i opinii graczy. Obecnie celem twórców jest jednak, by gra wyszła z wczesnego dostępu do końca 2023 roku.

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!