The Mageseeker: A League of Legends Story z dokładną datą premiery i zwiastunem

Mikołaj Ciesielski
2023/03/08 08:25
0
0

Action-RPG od twórców Moonlightera osadzone w uniwersum League of Legends zadebiutuje już niedługo.

The Mageseeker: A League of Legends Story z dokładną datą premiery i zwiastunem

W połowie lutego doczekaliśmy się zapowiedzi The Mageseeker: A League of Legends Story, czyli nowego action-RPG osadzonego w uniwersum League of Legends. Wczoraj natomiast poznaliśmy dokładną datę premiery nowej produkcji studia Digital Sun Games. Okazuje się, że kolejne dzieło twórców ciepło przyjętego Moonlightera zadebiutuje na rynku już w przyszłym miesiącu.

Premiera The Mageseeker: A League of Legends Story już w kwietniu

Zgodnie z przekazanymi informacjami, The Mageseeker: A League of Legends Story trafi do sprzedaży dokładnie 18 kwietnia. To jednak nie koniec informacji związanych z nową produkcją twórców Moonlightera. Wydawca – firma Riot Forge – oraz deweloperzy opublikowali bowiem gameplay trailer, który pozwala sprawdzić, jak wspomniany tytuł prezentuje się w akcji. Całość znajdziecie na dole wiadomości.

Łowcy magów w królestwie Demacii uciskają parających się magią obywateli w imię porządku publicznego. Stosują indoktrynację, inwigilację, aresztowania i prześladowania. Wciel się w Sylasa, kradnącego zaklęcia maga, który właśnie wyrwał się z niesprawiedliwej niewoli łowców magów. Przy pomocy łańcuchów, które do niedawna cię pętały, musisz wyzwolić swoją krainę spod jarzma tyranii, eliminując po kolei łowców magów – czytamy w opisie gry na Steam.

Na koniec warto dodać, że The Mageseeker: A League of Legends Story powstaje z myślą o komputerach osobistych oraz konsolach PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One, Xbox Series X/S i Nintendo Switch. Tymczasem rzućcie okiem na gameplay trailer nowej produkcji twórców Moonlightera i dajcie znać, czy zamierzacie sięgnąć po ten tytuł.

GramTV przedstawia:

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!