The Lord of the Rings: Return to Moria może trafić do szerszego grona odbiorców

Mikołaj Ciesielski
2023/11/27 14:45
0
0

Wygląda na to, że gra survivalowa osadzona w uniwersum Władcy Pierścieni zmierza nie tylko na PlayStation 5 i Xbox Series X/S.

Miesiąc temu The Lord of the Rings: Return to Moria zadebiutowało na komputerach osobistych. Już w przyszłym tygodniu – zgodnie z zapowiedziami – produkcja studia Free Range Games trafi na PlayStation 5, a na początku 2024 wspomniany tytuł trafi w ręce użytkowników Xbox Series X/S. Wygląda jednak na to, że najnowsza gra survivalowa osadzona w uniwersum Władcy Pierścieni może ostatecznie trafić do znacznie szerszego grona odbiorców.

The Lord of the Rings: Return to Moria może trafić do szerszego grona odbiorców

The Lord of the Rings: Return to Moria trafi również na PlayStation 4 i Nintendo Switch?

Jak zauważył jeden z użytkowników portalu społecznościowego X (wcześniej Twitter), The Lord of the Rings: Return to Moria w wersji na PlayStation 4 i Nintendo Switch zostało sklasyfikowane w Brazylii. Deweloperzy ze studia Free Range Games nie zapowiadali wcześniej, że ich gra trafi na wymienione wyżej konsole. Niewykluczone jednak, że wkrótce się to zmieni, a twórcy opublikują stosowne ogłoszenie.

Wezwani do Gór Mglistych przez lorda Gimliego Lockbearera gracze obejmują kontrolę nad grupą krasnoludów, którzy mają zapuścić się w podziemia, aby odzyskać fortunę z krasnoludzkiego miasta Moria – znanego również jako Khazad-dûm lub Dwarrowdelf. Podczas misji krasnoludy będą musiały wykazać się wytrwałością, przemierzając czeluści kopalni Morii w poszukiwaniu skarbów – czytamy w opisie gry.

GramTV przedstawia:

Na koniec warto przypomnieć, że pecetowa wersja The Lord of the Rings: Return to Moria dostępna jest ekskluzywnie w Epic Games Store. Wydanie na PlayStation 5 – jak wspomnieliśmy wyżej – zadebiutuje już w przyszłym tygodniu, a dokładnie 5 grudnia 2023 roku. Na datę premiery wersji na Xbox Series X/S trzeba natomiast jeszcze nieco poczekać.

Wczytywanie ramki mediów.

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!