The Lord of the Rings: Return to Moria zalicza opóźnienie na ostatniej prostej

Mikołaj Ciesielski
2023/10/20 08:00
0
0

Opóźnienie dotyczy jednak tylko wersji na PlayStation 5.

Kilka dni temu mieliśmy okazję zobaczyć klimatyczne intro The Lord of the Rings: Return to Moria. Survivalowa gra osadzona w uniwersum Władcy Pierścieni już w przyszłym tygodniu miała trafić w ręce graczy PC i PlayStation 5. Okazuje się jednak, że posiadacze drugiej z wymienionych platform nie będą mogli cieszyć się wspomnianą produkcją. Free Range Games poinformowało bowiem, że wersja na konsole Sony nie zadebiutuje w planowanym terminie.

The Lord of the Rings: Return to Moria zalicza opóźnienie na ostatniej prostej

The Lord of the Rings: Return to Moria na PlayStation 5 nie zadebiutuje równo z wersją PC

The Lord of the Rings: Return to Moria ukaże się zgodnie z planem – czyli 24 października 2023 roku – wyłącznie na komputerach osobistych. Free Range Games poinformowało, że pecetowa wersja osiągnęła tzw. złoty status i użytkownicy wspomnianej platformy już w przyszłym tygodniu będą mogli wrócić do Morii. Gracze PlayStation 5 będą natomiast musieli wykazać się odrobiną cierpliwości.

W udostępnionym komunikacie zapowiedziano, że The Lord of the Rings: Return to Moria zadebiutuje na PlayStation 5 dopiero 5 grudnia 2023 roku. Wówczas do sprzedaży trafi zarówno cyfrowa, jak i fizyczna wersja gry. Free Range Games chce mieć pewność, że wspomniana produkcja będzie prezentować „możliwie najwyższą jakość” na konsolach Sony. Dlatego też zdecydowano się opóźnić premierę o kilka tygodni.

GramTV przedstawia:

Na koniec warto przypomnieć, że pecetowa wersja The Lord of the Rings: Return to Moria dostępna będzie ekskluzywnie w Epic Games Store. Free Range Games pracuje również nad wydaniem na Xbox Series X/S, ale – zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami – ma ono ukazać się dopiero na początku 2024 roku.

Wczytywanie ramki mediów.

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!