The Lord of the Rings: Gollum na obszernej rozgrywce. Skradanie i nie tylko

Mikołaj Ciesielski
2023/03/24 14:30

Zobaczcie kilka ujęć z nadchodzącej produkcji studia Daedalic Entertainment.

Wczoraj poznaliśmy dokładną datę premiery The Lord of the Rings: Gollum. Okazuje się jednak, że to nie koniec informacji związanych z nadchodzącą produkcją studia Daedalic Entertainment. Deweloperzy opublikowali bowiem obszerny gameplay, który pozwala sprawdzić, jak wspomniany tytuł prezentuje się w akcji.

The Lord of the Rings: Gollum na obszernej rozgrywce. Skradanie i nie tylko

Daedalic Entertainment prezentuje obszerny gameplay z The Lord of the Rings: Gollum

Opublikowany przez twórców gameplay trwa około 20 minut i prezentuje najważniejsze mechaniki The Lord of the Rings: Gollum. Wybrane ujęcia mogliśmy już zobaczyć w materiale udostępnionym przez IGN, o którym wspominaliśmy wczoraj w wiadomości informującej o dacie premiery. Nie zabrakło jednak miejsca na nowe fragmenty rozgrywki, a także kilka scenek przerywnikowych. Całość znajdziecie na dole wiadomości.

Używaj podstępu, zwinności oraz sprytu, by przeżyć i pokonać przeszkody znajdujące się na Twojej drodze. Wspinaj się, skacz i chwytaj, by ominąć niebezpieczeństwo lub dotrzeć do ważnych miejsc. Choć Gollum być może nie jest wojownikiem, to z pewnością skrytobójczo zamorduje nieostrożnego wroga, gdy nadarzy się taka okazja – lub pozbędzie się go w sposób znacznie bardziej kreatywny i nikczemny – informuje opis gry na Steam.

GramTV przedstawia:

Na koniec przypomnijmy, że The Lord of the Rings: Gollum ma zadebiutować na komputerach osobistych oraz konsolach PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One i Xbox Series X/S już 25 maja. Deweloperzy ze studia Daedalic Entertainment pracują również nad wersją na Nintendo Switch, która ma pojawić się do końca bieżącego roku.

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!