The Last of Us na pierwszym zwiastunie! Niesamowity klimat serialu od HBO

Radosław Krajewski
2022/09/26 18:04
7
0

Stacja wypuściła pierwszy pełny zwiastun z serialowej wersji The Last of Us.

Z okazji The Last of Us Day HBO wypuściło pierwszy zwiastun serialowej wersji. Zgodnie z wcześniejszą obietnicą, stacja pokazała pierwsze fragmenty swojej nadchodzącej superprodukcji. Na zwiastunie możemy zobaczyć, jak prezentuje się Pedro Pascal w roli Joela oraz Bella Ramsey jako Ellie. W zapowiedzi nie brakuje również wielu scen akcji, które prezentują się efektownie, jak również klimatycznych momentów, które przypominają identyczne fragmenty znane z gry. Zwiastun The Last of Us obejrzycie poniżej.

The Last of Us na pierwszym zwiastunie! Niesamowity klimat serialu od HBO

Historia przedstawiona w The Last of Us rozgrywa się dwadzieścia lat po tym, jak to, co znaliśmy jako współczesna cywilizacja zostało zniszczone. Joel, zaprawiony w bojach ocalały, zostaje zatrudniony do przemytu z opresyjnej strefy kwarantanny 14-letniej dziewczynki, Ellie. To, co zaczyna się jako niewielkie zadanie, wkrótce staje się brutalną, łamiącą serce podróżą po Stanach Zjednoczonych. Wyprawą, w której by przetrwać, mogą polegać wyłącznie na sobie nawzajem.

W obsadzie znaleźli się: Pedro Pascal (Joel), Bella Ramsey (Ellie), Gabriel Luna (Tommy), Nico Parker (Sarah Miller), Merle Dandridge (Marlena), Anna Torv (Tess), Jeffrey Pierce (Perry), Murray Bartlett (Frank), Nick Offerman (Bill), Storm Reid (Riley), Con O'Neil (Bill), Lamar Johnson (Henry), Keivonn Woodard (Sam), Graham Greene (Marlon), Elaine Miles (Florence) oraz Ashley Johnson i Troy Baker.

GramTV przedstawia:

The Last of Us zadebiutuje na początku przyszłego roku. Pierwszy sezon będzie liczył 10 odcinków.

The Last of Us – pierwszy zwiastun serialu

Komentarze
7
wolff01
Gramowicz
27/09/2022 17:41
Headbangerr napisał:

Zapewne faktem, że po swoich występach w "Grze o Tron" zebrała spore grono fanów (nie mnie). Osobiście uważam, że sprawdziła się tam kiepsko. Jednak minęło parę lat, a ona cały czas dorasta, więc mam nadzieję, że jej aktorstwo też "dorosło".

Kurde faktycznie, przypomniałeś mi że tam grała młodą Mormontównę :P Ale to nie zmienia faktu że mi wybitnie nie pasuje do tej roli, może nadrobi aktorstwem.

Sanders-sama
Gramowicz
27/09/2022 13:59
Headbangerr napisał:

A nie przyszło tobie do głowy, że HBO może mieć z tym coś wspólnego?

Tez, ale to dopiero po mojej teorii.

Headbangerr
Gramowicz
27/09/2022 12:03
Sanders-sama napisał:
Pedro jej zalatwil role, bo grali w tym samym serialu :D
Nie no, watpie, ale jak zawsze widze kilku aktorow w serialu lub filmie, gdzie grali razem w czyms innym, to pierwsze co mi przychodzi do glowy, to ze "X zalatwil Y role".

A nie przyszło tobie do głowy, że HBO może mieć z tym coś wspólnego? ;)
Trwa Wczytywanie