The Last of Us 2 na PC podobno jest już gotowe. Sony czeka jednak na dobry moment

Mikołaj Ciesielski
2024/06/06 11:20
0
0

Prace miały zostać zakończone kilka miesięcy temu.

W trakcie ostatniego State of Play doczekaliśmy się zapowiedzi God of War: Ragnarok na PC. Tymczasem okazuje się, że na swoją premierę na komputerach osobistych czeka już kolejna produkcja PlayStation Studios. Mowa tutaj o pecetowej wersji The Last of Us 2, która rzekomo jest już gotowa od kilku dobrych miesięcy.

The Last of Us 2 na PC podobno jest już gotowe. Sony czeka jednak na dobry moment

Pecetowa wersja The Last of Us 2 jest rzekomo gotowa od kilku miesięcy

Najnowsze doniesienia na temat The Last of Us 2 na PC pochodzą od popularnego insidera posługującego się pseudonimem „billbil-kun”. Od dłuższego czasu regularnie dzieli się on sprawdzonymi informacjami, dlatego można bezpiecznie założyć, że nie inaczej jest również tym razem. W artykule opublikowanym w serwisie Dealabs wspomniany informator zdradza, że prace nad pecetową wersją produkcji Naughty Dog rozpoczęto już w 2021 roku.

Dużo bardziej interesujący jest jednak termin zakończenia produkcji. „billbil-kun” informuje bowiem, że The Last of Us 2 na PC jest gotowe „co najmniej” od listopada 2023 roku. Dlaczego więc produkcja Naughty Dog nie zadebiutowała na komputerach osobistych w styczniu bieżącego roku, kiedy to na PlayStation 5 trafiło The Last of Us 2 Remastered?

GramTV przedstawia:

Według insidera Sony czeka na dobry moment. „billbil-kun” uważa, że japońska firma będzie chciała wydać pecetową wersję The Last of Us 2 w okolicach premiery 2. sezonu serialu The Last of Us od HBO. Jeśli przypuszczenia informatora okażą się trafne, to na debiut popularnej produkcji Naughty Dog na PC będzie trzeba poczekać do 2025 roku.

Na koniec przypomnijmy, że The Last of Us 2 Remastered dostępne jest wyłącznie na PlayStation 5. Jeśli jesteście ciekawi naszej opinii na temat odświeżonej wersji hitu Naughty Dog z 2020 roku, to serdecznie zapraszamy Was do lektury: The Last of Us: Part II Remastered – recenzja. Fajnie, ale jeden udany tryb nie sprzedaje gry.

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!