The Last Case of Benedict Fox z dokładną datą premiery. Jest też długi gameplay

Mikołaj Ciesielski
2023/02/07 08:15

Polska metroidvania powalczy o uwagę graczy ze Star Wars Jedi: Ocalały.

The Last Case of Benedict Fox z dokładną datą premiery. Jest też długi gameplay

Zgodnie z zapowiedziami wersja demonstracyjna The Last Case of Benedict Fox jest już dostępna na platformie Steam. Okazuje się jednak, że to nie koniec dobrych informacji związanych z nadchodzącą produkcją polskiego studia Plot Twist. Zrealizowana w formie platformowej gry akcji metroidvania doczekała się bowiem dokładnej daty premiery. Okazuje się, że dzieło rodzimego dewelopera powalczy o uwagę graczy ze Star Wars Jedi: Ocalały.

The Last Case of Benedict Fox zadebiutuje na rynku pod koniec kwietnia 2023 roku

Z informacji opublikowanych na oficjalnej stronie marki Xbox dowiadujemy się, że The Last Case of Benedict Fox zadebiutuje na rynku dokładnie 27 kwietnia. Tego samego dnia produkcja studia Plot Twist – zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami – trafi również do usługi Xbox Game Pass. Ponadto deweloperzy przygotowali obszerny gameplay, który pozwala sprawdzić, jak wspomniany tytuł prezentuje się w akcji. Materiał znajdziecie na dole wiadomości.

Wkrocz w otchłań zanikających wspomnień jako Benedict Fox, samozwańczy detektyw związany ze swym demonicznym towarzyszem. Korzystaj z tej bezbożnej więzi, aby wkraczać w umysły niedawno zmarłych ludzi, poszukując wskazówek w sprawie związanej z ogromną, rozpadającą się rezydencją, będącą miejscem makabrycznego morderstwa młodej pary i zniknięcia ich dziecka – czytamy w opisie gry na Steam.

Na koniec przypomnijmy, że The Last Case of Benedict Fox powstaje z myślą o komputerach osobistych, a także konsolach Xbox One i Xbox Series X/S. Tymczasem rzućcie okiem na najnowszy gameplay i dajcie znać, czy zamierzacie zagrać w nadchodzącą produkcję studia Plot Twist.

GramTV przedstawia:

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!