The Invincible – zobaczcie klimatyczny zwiastun gry na podstawie powieści Lema

Mikołaj Ciesielski
2023/02/18 11:00

Starward Industries i 11 bit studios prezentują kolejny materiał promocyjny z nadchodzącej produkcji na podstawie książki „Niezwyciężony”.

The Invincible – zobaczcie klimatyczny zwiastun gry na podstawie powieści Lema

Pod koniec stycznia Starward Industries poinformowało o przedłużeniu umowy zapewniającej wyłączność na tworzenie gier na podstawie powieści „Niezwyciężony”. Wczoraj natomiast krakowski deweloper wspólnie z 11 bit studios – wydawcą The Invincible – udostępnili kolejny zwiastun wspomnianej produkcji. Niestety trailer nie zawiera informacji, na którą z niecierpliwością czekają miłośnicy twórczości Stanisława Lema.

Nowy zwiastun The Invincible zapowiada klimatyczną przygodę na obcej planecie

W najnowszym zwiastunie The Invincible nie brakuje kilku nowych fragmentów rozgrywki, a sam materiał – trzeba przyznać – jest niezwykle klimatyczny. Jeśli jednak liczycie na informacje o dokładnej dacie premiery gry, to mamy dla Was złe wieści. Wygląda na to, że deweloperzy ze studia Starward Industries wciąż nie są gotowi ujawnić, kiedy gracze będą mieli okazję wyruszyć na planetę Regis III.

Jesteś wykwalifikowaną, wyjątkowo bystrą i subtelnie ironiczną astrobiolożką Yasną. Wplątana w kosmiczny wyścig osiągnięć, trafiasz na niezbadaną planetę Regis III. Twoja eksploracyjna wyprawa szybko zamienia się w poszukiwanie zaginionej załogi. Ruszasz jej tropem z pełną świadomością, że w każdej chwili sama możesz znaleźć się w potrzasku – czytamy w opisie gry na Steam.

Przypomnijmy, że The Invincible powstaje z myślą o komputerach osobistych oraz konsolach PlayStation 5 i Xbox Series X/S. Gra ma zadebiutować na rynku w tym roku, ale – jak wspomnieliśmy wyżej – dokładna data premiery wciąż nie jest znana. Zainteresowanych produkcją studia Starward Industries zapraszamy również do lektury: Graliśmy w The Invincible – mozolnie, ale z klimatem.

GramTV przedstawia:

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!