The Invincible – demo już dostępne

Jakub Smolak
2023/05/05 07:40
1
0

Fabuła gry jest oparta na motywach powieści Stanisława Lema.

Zaledwie parę dni temu w sieci pojawił się obszerny materiał, na którym zaprezentowano 10 minut rozgrywki z nadciągającego The Invincible. Deweloperzy zapowiedzieli również, że udostępnią demo swojej produkcji w ramach specjalnego wydarzenia LudoNarraCon na Steam, które potrwa w dniach 4-8 maja.

The Invincible – demo już dostępne

Demo The Invincible jest już dostępne

Śpieszymy donieść, że event już wystartował, a wersja demonstracyjna The Invincible jest dostępna dla wszystkich. Skusicie się sprawdzić grę, której fabuła oparta jest na motywach powieści Stanisława Lema?

Jesteś wykwalifikowaną, wyjątkowo bystrą i subtelnie ironiczną astrobiolożką Yasną. Wplątana w kosmiczny wyścig osiągnięć, trafiasz na niezbadaną planetę Regis III. Twoja eksploracyjna wyprawa szybko zamienia się w poszukiwanie zaginionej załogi. Ruszasz jej tropem z pełną świadomością, że w każdej chwili sama możesz znaleźć się w potrzasku. Korzystając ze wsparcia swojego Astrogatora, odkrywaj wymykające się ludzkiemu rozumowi zjawiska. Weź udział w kosmiczno-filozoficznej przygodzie, rozgrywanej w budzącym dreszcz i zachwyt atompunkowym otoczeniu – czytamy w opisie gry na Steam.

GramTV przedstawia:

Przypomnijmy, że The Invincible powstaje z myślą o PC oraz konsolach PlayStation 5 i Xbox Series X/S. Niestety, wciąż nie poznaliśmy dokładnej daty premiery gry. Zainteresowanych produkcją studia Starward Industries zapraszamy również do lektury: Graliśmy w The Invincible – mozolnie, ale z klimatem.

Komentarze
1
MisticGohan_MODED
Gramowicz
05/05/2023 21:59

Poczekam na pełną wersję.