Nowości w The Callisto Protocol. Contagion Bundle i nowy poziom trudności

Wincenty Wawrzyniak
2023/03/19 16:30

Deweloperzy udostępnili Contagion Bundle, czyli zestaw z nową zawartością do gry.

Przychodzimy z dobrą wiadomością dla wszystkich, którzy chcieliby powrócić do gry The Callisto Protocol. Jak podaje między innymi serwis VG247, przedstawiciele Striking Distance Studios poinformowali o udostępnieniu tak zwanego Contagion Bundle, czyli zestawu z nową zawartością do wspomnianej produkcji. Poniżej znajdziecie najważniejsze szczegóły.

Nowości w The Callisto Protocol. Contagion Bundle i nowy poziom trudności

The Callisto Protocol: Contagion Bundle – nowa zawartość w grze. Szczegóły

Pakiet zapewnia przede wszystkim dostęp do nowego trybu Zaraza:

W trybie Zaraza, najstraszniejszym wymiarze horroru surwiwalowego The Callisto Protocol, śmierć to dopiero początek. Walcz taktycznie i mądrze korzystaj z amunicji – poziom trudności w trybie Zaraza został specjalnie zbalansowany. Czekają na ciebie silniejsi przeciwnicy i ograniczone zasoby. Nie możesz ręcznie zapisywać gry, a jeśli umrzesz, twój postęp zresetuje się do początku rozdziału. (Steam)

GramTV przedstawia:

Oprócz tego otrzymujemy 14 nowych animacji śmierci Jacoba z rąk biofagów, kolekcję skórek Strażnicy, zestaw skórek na postać oraz broń inspirowanych ugrupowaniem UJC, które możemy nałożyć na całe wyposażenie.

Trzeba jednak zaznaczyć, że nie jest to darmowa zawartość. Contagion Bundle otrzymują nieodpłatnie tylko te osoby, które zdecydowały się na zakup The Callisto Protocol – Digital Deluxe Edition z przepustką sezonową lub zakupiły przepustkę osobno. Dla pozostałych zainteresowanych Contagion Bundle jest dostępny jako osobny zakup w cenie 45,99 złotych.

The Callisto Protocol zadebiutowało na rynku 2 grudnia na komputerach osobistych i konsolach PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One oraz Xbox Series X/S. Zainteresowanych zapraszamy do lektury naszej recenzji produkcji.

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!