Oddaj swój głos w plebiscycie GRAM AWARDS 2022

The Boys 4 przedstawi kolejnych superbohaterów. Pierwsze spojrzenie na nowe postacie

Radosław Krajewski
2022/10/12 13:45

W czwartym sezonie do superbohaterskiej rodziny dołączą kolejne postacie, które właśnie zostały ujawnione.

Czwarty sezon serialu The Boys już powstaje. Produkcja została zamówiona jeszcze w czerwcu bieżącego roku, krótko po premierze pierwszego odcinka trzeciej serii. Niedawno twórcy świętowali zakończenie prac na planie drugiego spin-offu popularnego serialu od Amazon Prime Video. Tym razem twórcy pochwalili się, że Vought International pozyskało dwóch nowych superbohaterów. W czwartym sezonie widzowie poznają Supes Firecracker i Sister Sage.

The Boys 4 przedstawi kolejnych superbohaterów. Pierwsze spojrzenie na nowe postacie

W pierwszą z bohaterek wciela się Susan Heyward (Vinyl, Powers), zaś w drugą Valorie Curry (Blair Witch, Saga Zmierzch). Poniżej możecie zobaczyć zdjęcia obu postaci w pełnych kostiumach, stworzonych przez Laurę Jean Shannon. Szczegóły ról Supes Firecracker i Sister Sage są trzymane w tajemnicy i twórcy nie zamierzają niczego więcej ujawniać, aż do premiery nowego sezonu. Niestety nie wiemy, kiedy czwarta seria zadebiutuje na platformie Amazona.

GramTV przedstawia:

The Boys opowiada o grupie superbohaterów, którzy już dawno przestali działać ze szlachetnych pobudek, a ich działania są w pełni skomercjalizowane. Zamiast walczyć z przestępczością, ich zadania podyktowane są wyłącznie celami marketingowymi, aby zachować ich celebrycki status i miliony przynoszone ze sprzedaży gadżetów i udzielania licencji. Liderowi grupy Homelanderowi daleko do silnego i praworządnego przywódcy, a reszta członków, na czele z A-Train i The Deep mają wiele na sumieniu. Ich dalszej działalności sprzeciwia się tytułowa grupa, na czele z Billym Butcherem, którym superbohaterowie wyrządzili krzywdę. Z czasem odkrywają, że hołubieni przez społeczeństwo herosi skrywają mroczne sekrety, które zaczynają im samym zagrażać.

W obsadzie znaleźli się: Karl Urban, Antony Starr, Erin Moriarty, Jack Quaid, Dominique McElligott, Chace Crawford, Jessie T. Usher, Jensen Ackles, Laz Alonso, Elisabeth Shue, Karen Fukuhara i Simon Pegg.

Komentarze
2
dariuszp
Gramowicz
12/10/2022 15:54

Co mnie bawi to to że na ogół jak w serialu zmieniana jest fabuła względem źródła to ludzie są mega wkurzeni.

Jednak w wypadku The Boys scenarzyści robią tak dobrą robotę że nie dość że ludzie nie narzekają to jeszcze wielu (w tym ja) uważa że serial jest po prostu lepszy niż komiks.

Silverburg
Gramowicz
12/10/2022 14:09

Wyglądają super (pun not intended).