TGA 2022: Destiny 2: Lightfall na nowym trailerze

Jakub Smolak
2022/12/09 10:45

Premiera dodatku już w lutym. Planujecie go sprawdzić?

Podczas gali rozdania nagród The Game Awards 2022 zaprezentowano trailer poświęcony najnowszemu dodatkowi do Destiny 2. Przypomnijmy, że Destiny 2: Lightfall zadebiutuje na rynku 28 lutego 2023 roku. Zachęcamy do zapoznania się z wideo.

TGA 2022: Destiny 2: Lightfall na nowym trailerze

Destiny 2: Lightfall wprowadzi sporo nowości

Destiny 2: Lightfall to kolejne oficjalne rozszerzenie do pierwszoosobowego looter shootera wydanego w 2017 roku. Największą atrakcją dodatku jest wprowadzenie zupełnie nowej kampanii fabularnej, której akcja została osadzona w futurystycznym, cyberpunkowym mieście. To właśnie tam weźmiemy udział w kolejnej odsłonie konfliktu, wcielając się w Strażników walczących z armią Ciemności.

„Udaj się do miejsca, jakiego jeszcze nie było w Destiny 2. Napotkaj przerażających dręczycieli i szlachetnych Kroczących Wśród Chmur, walcz z Legionem Cienia i zapobiegnij zniszczeniom w tajemnym, zaawansowanym technologicznie mieście Neomuna” – czytamy w opisie gry.

GramTV przedstawia:

Chętnie dowiemy się, co myślicie o najnowszym rozszerzeniu i czy planujecie je sprawdzić. Warto wspomnieć, że Destiny 2: Lightfall jest dostępne w dwóch edycjach, standardowej oraz wzbogaconej o przepustkę roczną. Więcej informacji na temat najnowszego dodatku do popularnej strzelanki autorstwa Bungie znajdziecie na oficjalnej stronie gry.

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!