Subnautica 3 jeszcze nie gotowa. Producenci zdradzają daty wczesnego dostępu oraz premiery

Krzysztof Żołyński
2023/12/16 14:30
4
1

Unknown Worlds potwierdziło, że kolejna odsłona lubianej przez graczy serii Subnautica trafi do wczesnego dostępu w przyszłym roku.

Subnautica 3 została oficjalnie ujawniona i a jej producent potwierdził, że gra znajduje się w zaawansowanej fazie rozwojowej. Unknown Worlds obiecuje, że od tej pory fani powinni spodziewać się częstszych informacji na temat tej gry, a w przyszłym roku pojawi się jej grywalna wersja, którą będzie można przetestować we wczesnym dostępie.

Subnautica 3 jeszcze nie gotowa. Producenci zdradzają daty wczesnego dostępu oraz premiery

Chociaż nie jesteśmy jeszcze gotowi, aby ujawnić więcej informacji, obserwujcie dalej to miejsce. W 2024 roku podzielimy się kolejnymi informacjami o naszych planach wczesnego dostępu!

Co ciekawe, nie wiadomo w jakim środowisku będzie rozgrywała się kolejna część gry. Fani dopatrują się sugestii, że być może tym razem chodzi o kosmos, ponieważ w poście, użyto emotki rakiety. Jakkolwiek może to być tylko zwykły zbieg okoliczności, to trzeba przyznać, że byłaby to ciekawa odmiana.

Subnautica 3 dopiero w 2025 roku

Niestety premiera gry to dość odległy temat. Jej wydawca, firma Krafton ogłosiła, że najbliższy możliwy termin to pierwsza połowa 2025 roku i planowane są wersje na PC i konsole.

Wczytywanie ramki mediów.

GramTV przedstawia:

Warto też przypomnieć, że także w przypadku oryginalnej Subnautici i jej samodzielnego dodatku, Below Zero, producent także skorzystał z możliwości wypuszczenia ich we wczesnym dostępie. I okazało się, że było to bardzo dobre posunięcie, ponieważ feedback od fanów sprawił, że udało się wydać bardzo dopracowaną grę.

Komentarze
4
Yapko
Gość
12/05/2024 23:32
FromSky napisał:

Jak przy Goat Simulator, po co dwójka jak można od razu trójkę robić

Jest 1 i BZ

FromSky
Gramowicz
16/12/2023 19:31

Jak przy Goat Simulator, po co dwójka jak można od razu trójkę robić

dariuszp
Gramowicz
16/12/2023 17:36

To Below Zero to Subnautica 2? Bo ja to traktowałem jako zwykły dodatek do jedynki. Tyle że samodzielny.
Trwa Wczytywanie