Star Wars Jedi: Ocalały w liczbach. EA ujawnia, ilu graczy zginęło z rąk Ricka

Mikołaj Ciesielski
2023/06/02 14:25
0
0

Wiemy też, które postawy cieszą się wśród graczy największą popularnością.

Electronic Arts już jakiś czas temu informowało, że Star Wars Jedi: Ocalały okazało się sporym sukcesem, mimo problemów technicznych. Wczoraj natomiast amerykańska firma postanowiła podzielić się kilkoma statystykami związanymi z kontynuacją przygód Cala Kestisa. Dowiedzieliśmy się m.in., ilu graczy zginęło z rąk żartobliwego bossa Ricka, specjalisty ds. drzwi.

UWAGA – w dalszej części wiadomości mogą pojawić się spoilery ze Star Wars Jedi: Ocalały

Star Wars Jedi: Ocalały w liczbach. EA ujawnia, ilu graczy zginęło z rąk Ricka

Electronic Arts dzieli się interesującymi statystykami ze Star Wars Jedi: Ocalały

Okazuje się, że Rick, specjalisty ds. drzwi, na którego można natknąć się podczas wykonywania misji fabularnej „Staw czoła Daganowi w Obserwatorium na Koboh” posłał na deski 489 użytkowników. Znacznie więcej krwi napsuł graczom Rancor, który wyszedł zwycięsko z ponad 9 mln pojedynków.

Dowiedzieliśmy się również, że najpopularniejszą postawą w Star Wars Jedi: Ocalały jest ta podstawowa, na którą postawiło 31% graczy. Na drugim miejscu – z wynikiem 29% – uplasował się natomiast Podwójny chwyt. Electronic Arts ujawniło także, że gracze najczęściej wybierali biały kolor miecza świetlnego.

GramTV przedstawia:

Od momentu premiery użytkownicy pokonali blisko 3 mld oponentów, a najczęściej wybieranym poziomem trudności okazuje się „Rycerz Jedi”. Ponad 860 tysięcy osób postanowiło również naprawić toaletę w kantynie Greeza, a 11,5% graczy zdobyło znane z pierwszej części ponczo. Więcej statystyk znajdziecie w serii wpisów udostępnionych na oficjalnym profilu EA Star Wars na portalu Twitter.

Na koniec przypomnijmy, że Star Wars Jedi: Ocalały dostępne jest na PC i konsolach PlayStation 5 oraz Xbox Series X/S. Jeśli natomiast jesteście ciekawi naszej opinii na temat najnowszej produkcji studia Respawn Entertainment, to zapraszamy Was do lektury: Recenzja Star Wars Jedi: Ocalały. To byłaby wzorcowa kontynuacja, ale…

Wczytywanie ramki mediów.

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!