Star Wars Jedi: Fallen Order 2 może zadebiutować w czwartym kwartale 2022 roku

Mikołaj Ciesielski
2022/01/21 12:30
0
0

Kolejny znany insider postanowił podzielić się informacjami na temat Gwiezdnych wojen od Electronic Arts i Respawn Entertainment.

Star Wars Jedi: Fallen Order 2 może zadebiutować w czwartym kwartale 2022 roku

Na początku miesiąca Jeff Grubb informował, że Star Wars Jedi: Fallen Order 2 ma zostać zapowiedziane przed tegorocznymi targami E3, a sama gra może zadebiutować jeszcze w tym roku. Tymczasem kolejny znany insider postanowił podzielić się informacjami na temat Gwiezdnych wojen od Electronic Arts i Respawn Entertainment. Zdaniem Toma Hendersona kontynuacja przygód Cala Kestisa ma trafić do sprzedaży w czwartym kwartale 2022 roku.

Henderson twierdzi, że wczorajsze ujawnienie daty premiery LEGO Star Wars: The Skywalker Saga sprawia, że oficjalna zapowiedź Star Wars Jedi: Fallen Order 2 powinna mieć miejsca 4 maja. Właśnie tego dnia odbywa się bowiem coroczne święto fanów marki Star Wars, w którego trakcie często ogłaszane są różnego rodzaju informacje związane z uniwersum Gwiezdnych wojen.

Tym samym Henderson potwierdził przypuszczenia Jeffa Grubba, który także wskazywał, że Electronic Arts oraz Respawn Entertainment najprawdopodobniej ujawnią istnienie wspomnianej produkcji w maju tego roku. Oczywiście powyższe rewelacje nie doczekały się komentarza ze strony wydawcy i deweloperów, ale wiele wskazuje na to, że zapowiedź Star Wars Jedi: Fallen Order 2 to tylko kwestia czasu.

Na koniec przypomnijmy, że Star Wars Jedi: Fallen Order zadebiutowało na komputerach osobistych oraz konsolach PlayStation 4 i Xbox One w listopadzie 2019 roku. W czerwcu ubiegłego roku produkcja Respawn Entertainment doczekała się również wydania na PlayStation 5 i Xbox Series X/S, które oferuje m.in. ulepszoną oprawę wizualną oraz możliwość zabawy w rozdzielczości 4K.

Wczytywanie ramki mediów.

GramTV przedstawia:

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!