Niespodziewana premiera Star Wars Jedi: Fallen Order w wersji na PS5 i XSX/S

Maria Wawrzyniak
2021/06/13 10:00
1
0

Dwa dni temu studio Respawn Entertainment udostępniło wersję gry Star Wars Jedi: Fallen Order na konsole nowej generacji PlayStation 5 oraz Xbox Series X/S.

Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami, przedstawiciele studia Respawn Entertainment udostępnili wersję gry Star Wars Jedi: Fallen Order na konsole PlayStation 5 oraz Xbox Series X/S. Stało się to dość nagle, bez żadnego uprzedzenia. Zainteresowani mogą również zakupić wersję oddzielnie.

Jeśli jednak posiadacie egzemplarz gry na konsolę PlayStation 4 lub Xbox One możecie liczyć na całkowicie darmową aktualizację do wydania na sprzęt nowej generacji. Tyczy się to nawet wersji pudełkowej – wszelkie niezbędne szczegóły znajdziecie pod tym adresem.Niespodziewana premiera Star Wars Jedi: Fallen Order w wersji na PS5 i XSX/SWersja gry na nowy sprzęt oferuje ulepszoną oprawę graficzną, znacznie krótsze czasy ładowania oraz pełne wsparcie dla rozdzielczości 4K. Istnieje oczywiście opcja przełączenia się na rozdzielczość 1440p, co pozwoli na zabawę w 60 klatkach na sekundę. Przypomnijmy, że Star Wars Jedi: Fallen Order zadebiutowało 15 listopada 2019 roku na komputerach osobistych oraz konsolach PlayStation 4 i Xbox One.

GramTV przedstawia:

Komentarze
1
MisioKGB
Gramowicz
13/06/2021 10:23

Ta gra miala niskie wymagania, bardziej bym widzial 4k 60 fps,ale 1440p tez spoko wazne ze plynnosc bedzie. Bardziej za to mnie dziwi darmowy upgrade od EA. Czyzby juz kogos za to zwolnili? :)