Star Wars Jedi: Fallen Order 2 z zapowiedzią przed E3 i premierą w 2022 roku?

Mikołaj Ciesielski
2022/01/07 11:35

Jeff Grubb ma kilka interesujących informacji dla wszystkich miłośników przygód Cala Kestisa.

Star Wars Jedi: Fallen Order 2 z zapowiedzią przed E3 i premierą w 2022 roku?

Wciąż nie doczekaliśmy się oficjalnej zapowiedzi kontynuacji Star Wars Jedi: Fallen Order, ale Electronic Arts w sierpniu ubiegłego roku dało jasno do zrozumienia, że możemy liczyć na kolejne Gwiezdne wojny od Respawn Entertainment. Tymczasem okazuje się, że rzekomy sequel może zadebiutować na rynku wcześniej, niż moglibyśmy się spodziewać, a przynajmniej tak twierdzi Jeff Grubb, znany branżowy insider i dziennikarz VentureBeat.

W najnowszym odcinku programu „GrubbsnaxGrubb poinformował, że Star Wars Jedi: Fallen Order 2 ma zostać zapowiedziane jeszcze przed tegorocznym E3. Zdaniem insidera prawdopodobnym terminem jest maj 2022 roku, ponieważ czwartego dnia tego miesiąca odbywa się coroczne święto fanów marki Star Wars.

Grubb informuje także, że premiera Star Wars Jedi: Fallen Order 2 planowana jest na końcówkę bieżącego roku. Dziennikarz zaznacza jednak, że w związku z trudnościami związanymi z pandemią koronawirusa tytuł może zaliczyć opóźnienie i pojawić się na rynku dopiero na początku 2023 roku.

Oczywiście powyższe rewelacje nie doczekały się komentarza ze strony Eletronic Arts oraz studia Respawn Entertainment i choć Jeff Grubb uważany jest za wiarygodne źródło informacji, to jak zawsze w takich przypadkach, radzimy podchodzić do przedstawionych doniesień z dystansem.

GramTV przedstawia:

Na koniec przypomnijmy, że Star Wars Jedi: Fallen Order zadebiutowało na komputerach osobistych oraz konsolach PlayStation 4 i Xbox One w listopadzie 2019 roku. W czerwcu ubiegłego roku produkcja Respawn Entertainment doczekała się również wydania na PlayStation 5 i Xbox Series X/S, które oferuje m.in. ulepszoną oprawę wizualną oraz możliwość zabawy w rozdzielczości 4K.

Komentarze
1
Crad999
Gramowicz
08/01/2022 03:22

Jakoś panu Grubbowi nie wierzę. Może zapowiedź ma jakiś sens, ale premiery w tym roku nie będzie. A jeżeli będą crunchowali, żeby zdążyć na świąteczny okres... to grozi to grą zabugowaną gorzej niż Goat Simulator.