LEGO Star Wars: The Skywalker Saga z datą premiery. Jest też nowy gameplay

Mikołaj Ciesielski
2022/01/21 09:15
0
0

Produkcja zmierza na komputery osobiste oraz konsole ósmej i dziewiątej generacji.

LEGO Star Wars: The Skywalker Saga z datą premiery. Jest też nowy gameplay

W trakcie ubiegłorocznych targów gamescom poinformowano, że LEGO Star Wars: The Skywalker Saga zadebiutuje na rynku wiosną 2022 roku. Warner Bros. Interactive oraz deweloperzy ze studia TT Games postanowili nie trzymać dłużej graczy w niepewności i poinformowali wczoraj, że wspomniana produkcja zadebiutuje na komputerach osobistych oraz konsolach PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One, Xbox Series X/S i Nintendo Switch dokładnie 5 kwietnia 2022 roku.

To jednak nie koniec atrakcji, ponieważ wydawca oraz twórcy podzielili się także nowymi fragmentami rozgrywki. Trwający ponad 6 minut gameplay pozwala przyjrzeć się m.in. nowym mechanikom walki. Materiał pokazuje też masę zróżnicowanych postaci. Deweloperzy już jakiś czas temu zapowiadali, że w LEGO Star Wars: The Skywalker Saga do dyspozycji graczy oddanych zostanie ponad 300 grywalnych bohaterów. Wideo prezentuje także kilka ciekawych lokacji. Rzućcie okiem i przekonajcie się sami, jak wspomniany tytuł wygląda w akcji.

Na koniec przypomnijmy, że w LEGO Star Wars: The Skywalker Saga będziemy mieli okazję przeżyć wydarzenia z trzech kinowych trylogii z lat 1977-2019. Deweloperzy określają wspomnianą produkcję jako „największą i najlepszą” grę z serii LEGO w historii. Podobnie jak w przypadku innych tytułów z cyklu, tak i tym razem możemy liczyć na sporą dawkę humoru oraz luźne podejście do wydarzeń przedstawionych w pierwowzorach.

GramTV przedstawia:

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!