Stallone jest zmęczony postacią Rambo. Powstanie pożegnalny film?

Krzysztof Żołyński
2023/09/19 07:15
0
0

Jest pomysł na nowy film, w którym Stallone przekaże pałeczkę komuś nowemu. Ostatni Rambo z jego udziałem?

Rambo: Ostatnia krew to jak na razie ostatnie widowisko z serii i trzeba przyznać, że film nie został ciepło przyjęty ani przez krytyków, ani przez widzów. Mimo to w dalszym ciągu w planach jest kontynuacja serii z prequelem. Plotki krążą już od jakiegoś czasu, a wytwórnia ponoć mocno naciska na Stallone. Jednak sam aktor czuje się już zmęczony tą postacią i podczas Festiwalu Filmowego w Toronto nie krył, że chciałby się już na dobre pożegnać z Rambo.

Stallone jest zmęczony postacią Rambo. Powstanie pożegnalny film?

Rambo, mogłabym go zostawić, ale chcą zrobić jeszcze jeden film. Jednak z czym ja mam w nim walczyć, z artretyzmem? Miałem pomysł na coś w stylu filmu dokumentalnego Kena Burnsa o Wietnamie. Wrzucamy tam młodego Rambo, który jest towarzyskim facetem, kapitanem drużyny piłkarskiej, a potem widzimy, jak się zmienia. Tylko, że wytwórnia chce zrobić nową historię, w której przekazuję pałeczkę. To się zbliża.

Stallone żegna się z Rambo?

Fakt, że o pożegnaniu z Rambo mówi się od dawna, a sam Stallone zapowiadał nawet kiedyś, że kończy z aktorstwem. Widać jednak, że aktor wyraźnie ma już dość wskakiwania w buty Rambo i być może rzeczywiście dojdzie do zakończenia tej długodystansowej serii filmów, ale trudno uwierzyć, że wytwórnia ją uśmierci. Pewnie jest jakiś pomysł na przetrwanie tych filmów.

GramTV przedstawia:

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!