Spider-Man: Miles Morales już na Steam. Znamy wymagania sprzętowe dla wersji PC

Mikołaj Ciesielski
2022/09/25 12:00
24
3

Sprawdźcie, jakie konfiguracje pozwolą Wam bezproblemowo zapoznać się z produkcją studia Insomniac Games.

Spider-Man: Miles Morales już na Steam. Znamy wymagania sprzętowe dla wersji PC

Zgodnie z zapowiedziami Marvel’s Spider-Man: Miles Morales jesienią tego roku ma zadebiutować na komputerach osobistych. Na dokładną datę premiery pecetowej wersji gry musimy jeszcze nieco poczekać, ale produkcja studia Insomniac Games doczekała się już własnej karty produktu na platformie Steam, gdzie pojawiły się m.in. oficjalne wymagania sprzętowe. Zainteresowani mogą więc sprawdzić, czy posiadany przez nich sprzęt jest gotowy na nadejście Milesa Moralesa.

Marvel’s Spider-Man: Miles Morales – wymagania sprzętowe dla wersji PC:

Minimalne wymagania:

  • System operacyjny: Windows 10 (64-bit);
  • Procesor: Intel Core i3-4160, 3.6 GHz lub odpowiednik AMD;
  • Pamięć RAM: 8 GB;
  • Karta graficzna: NVIDIA GTX 950 lub AMD Radeon RX 470;
  • DirectX: Wersja 12;
  • Wolne miejsce na dysku twardym: 75 GB.

Zalecane wymagania:

  • System operacyjny: Windows 10 (64-bit);
  • Procesor: Intel Core i5-4670, 3.4 Ghz lub AMD Ryzen 5 1600, 3.2 Ghz;
  • Pamięć RAM: 16 GB;
  • Karta graficzna: NVIDIA GTX 1060 (6 GB) lub AMD Radeon RX 580 (8 GB);
  • DirectX: Wersja 12;
  • Wolne miejsce na dysku twardym: 75 GB (rekomendowany dysk SSD).

GramTV przedstawia:

Na koniec przypomnijmy, że gra Marvel’s Spider-Man: Miles Morales zadebiutowała na rynku w listopadzie 2020 roku. Tytuł dostępny jest obecnie wyłącznie na konsolach PlayStation 4 i PlayStation 5. Jeśli natomiast jesteście ciekawi naszej opinii na temat wspomnianej produkcji studia Insomniac Games, to serdecznie zapraszamy Was do lektury: Marvel's Spider-Man: Miles Morales – recenzja.

Komentarze
24
Bruce
Gramowicz
26/09/2022 07:48
Silverburg napisał:

Sfastyka jest błędem ortograficznym zrobionym przeze mnie.

Co do flag, to popatrzyłem po screenach, w grze są różnie flagi, nie tylko tęczowe.

Ponadto, gdzie Ci się "wpieprzają" w grze? Są tam parady równości? Biuletyny o zmianie płci? A może Spiderman nakładania do bycia trans?

Człowieku, żyj i daj życ innym. Ja np. nie lubię piłki nożej, to jej nie oglądam ani nie gram w gry sportowe. Nie graj w tę grę, problemu nie będzie.

Co wy macie z tą grą? Wystarczy mi to, co serwują w rzeczywistości. I właśnie przez to mam wstręt do wszystkiego co z tym związane.

Silverburg
Gramowicz
26/09/2022 01:19
Bruce napisał:

Naprawdę w NY są same tęczowe flagi? Nie wydaje mi się. Mam gdzieś gejów, lesbijki itp. o ile na siłę mi się wpieprzają w moje życie i mówią mi co jest dobre, a co złe.

PS. Co to jest sfastyka?

Sfastyka jest błędem ortograficznym zrobionym przeze mnie.

Co do flag, to popatrzyłem po screenach, w grze są różnie flagi, nie tylko tęczowe.

Ponadto, gdzie Ci się "wpieprzają" w grze? Są tam parady równości? Biuletyny o zmianie płci? A może Spiderman nakładania do bycia trans?

Człowieku, żyj i daj życ innym. Ja np. nie lubię piłki nożej, to jej nie oglądam ani nie gram w gry sportowe. Nie graj w tę grę, problemu nie będzie.

Bruce
Gramowicz
26/09/2022 00:47
Silverburg napisał:

Nie rozumiem problemu. Z tego, co wiem, to akcja gry ma miejsce w USA, w Nowym Jorku, gdzie te flagi na balkonach, czy budynkach znajdują się naprawdę. Jest to element odwzorowania miasta. Analogicznie, w Wolfenstein'ie są flagi ze sfastyką i ich obecność w grze nie jest faszystowską propagandą.

Naprawdę w NY są same tęczowe flagi? Nie wydaje mi się. Mam gdzieś gejów, lesbijki itp. o ile na siłę mi się wpieprzają w moje życie i mówią mi co jest dobre, a co złe.

PS. Co to jest sfastyka?

Bruce
Gramowicz
26/09/2022 00:44
dariuszp napisał:

Nie ma problemu. Bruce po prostu dostaje szajba na widok kolorów.

Dostaję szajby jak widzę, że takie twory jak ty istnieją.

dariuszp
Gramowicz
25/09/2022 23:00
Silverburg napisał:

Nie rozumiem problemu. Z tego, co wiem, to akcja gry ma miejsce w USA, w Nowym Jorku, gdzie te flagi na balkonach, czy budynkach znajdują się naprawdę. Jest to element odwzorowania miasta. Analogicznie, w Wolfenstein'ie są flagi ze sfastyką i ich obecność w grze nie jest faszystowską propagandą.

Nie ma problemu. Bruce po prostu dostaje szajba na widok kolorów.

Silverburg
Gramowicz
25/09/2022 21:48

Nie rozumiem problemu. Z tego, co wiem, to akcja gry ma miejsce w USA, w Nowym Jorku, gdzie te flagi na balkonach, czy budynkach znajdują się naprawdę. Jest to element odwzorowania miasta. Analogicznie, w Wolfenstein'ie są flagi ze sfastyką i ich obecność w grze nie jest faszystowską propagandą.

Bruce
Gramowicz
25/09/2022 21:34
dariuszp napisał:

Nieprawda. Tylko Cię wyśmiałem że kolory Cię obrażają.

A co do urojeń - zacząłeś wymyślać że podaje się za kobietę albo że mam chłopaka itp. Bez podstaw. Bez dowodów. Bez źródła informacji.

Takze wszystko co mówiłeś to Twoje bezpodstawne urojenia.

Jak ludzie zaczynają mówić o czymś czego nie ma to bardzo często jest przejaw choroby psychicznej.

A twoja reakcja na kolory też nie jest normalna.

Tak samo jak twoja reakcja na moją osobę też nie jest normalna. Przykro mi, ale mam żonę i nie interesują mnie mężczyźni.

dariuszp
Gramowicz
25/09/2022 21:32
Bruce napisał:

Nie rozpisywałeś się, bo sam nie wiesz. Poza tym masz dziwny tok myślenia (o ile go w ogóle posiadasz) skoro po napisaniu przeze mnie zdania "Ciekawe czy też będą kolorowe flagi." doszedłeś do wniosku, że mam problemy psychiczne. Dla mnie jesteś zwykłym gówniarzem bez inteligencji, który próbuje się wykazać w internecie.

dariuszp napisał:

Ja wytłumaczyłem kilkukrotnie dlaczego grę przechodzi się na normalnym poziomie szybciej niż oryginał. Bo jest łatwiejsza na normalu. Na classicu przechodzi się dłużej.

I tak. Maria remake ma dodatkową zawartość.

A nie rozpisywałem się na ten temat bo byle idiota może sobie wpisać w Google pytanie i znaleźć informacje na ten temat.

A pisze jedno i to samo bo macie problem z czytaniem i czasem trzeba Wam powtórzyć kilkukrotnie zanim cóż zrozumiecie. I nawet tygodnie czy miesiące po tamtej rozmowie dalej nie rozumiecie.

Co tylko świadczy o waszej inteligencji. Zabawne biorąc pod uwagę że wyzywasz innych.

Nieprawda. Tylko Cię wyśmiałem że kolory Cię obrażają.

A co do urojeń - zacząłeś wymyślać że podaje się za kobietę albo że mam chłopaka itp. Bez podstaw. Bez dowodów. Bez źródła informacji.

Takze wszystko co mówiłeś to Twoje bezpodstawne urojenia.

Jak ludzie zaczynają mówić o czymś czego nie ma to bardzo często jest przejaw choroby psychicznej.

A twoja reakcja na kolory też nie jest normalna.

Bruce
Gramowicz
25/09/2022 21:27
dariuszp napisał:

Ja wytłumaczyłem kilkukrotnie dlaczego grę przechodzi się na normalnym poziomie szybciej niż oryginał. Bo jest łatwiejsza na normalu. Na classicu przechodzi się dłużej.

I tak. Maria remake ma dodatkową zawartość.

A nie rozpisywałem się na ten temat bo byle idiota może sobie wpisać w Google pytanie i znaleźć informacje na ten temat.

A pisze jedno i to samo bo macie problem z czytaniem i czasem trzeba Wam powtórzyć kilkukrotnie zanim cóż zrozumiecie. I nawet tygodnie czy miesiące po tamtej rozmowie dalej nie rozumiecie.

Co tylko świadczy o waszej inteligencji. Zabawne biorąc pod uwagę że wyzywasz innych.

Nie rozpisywałeś się, bo sam nie wiesz. Poza tym masz dziwny tok myślenia (o ile go w ogóle posiadasz) skoro po napisaniu przeze mnie zdania "Ciekawe czy też będą kolorowe flagi." doszedłeś do wniosku, że mam problemy psychiczne. Dla mnie jesteś zwykłym gówniarzem bez inteligencji, który próbuje się wykazać w internecie.

dariuszp
Gramowicz
25/09/2022 21:19
Bruce napisał:

Wiesz, z debilem nie będę gadał. Widzę, że potrafisz pisać jedno i to samo i nic do ciebie nie trafia. SebekPL2 załapał o co mi chodzi. A ty od razu wyskakujesz do mnie z jakimiś urojeniami. Co do Mafii. To nie ze mną pisałeś. I nikt nie twierdził, że coś zostało wycięte, tylko, że gra jest krótsza niż oryginał (co może wynikać z konstrukcji poziomów). A ty jak ten idiota ciągle twierdziłeś o dodatkowej zawartości i o speedrunie. Na prośbę, żebyś napisał co zostało dodane, zamilkłeś.

Ja wytłumaczyłem kilkukrotnie dlaczego grę przechodzi się na normalnym poziomie szybciej niż oryginał. Bo jest łatwiejsza na normalu. Na classicu przechodzi się dłużej.

I tak. Maria remake ma dodatkową zawartość.

A nie rozpisywałem się na ten temat bo byle idiota może sobie wpisać w Google pytanie i znaleźć informacje na ten temat.

A pisze jedno i to samo bo macie problem z czytaniem i czasem trzeba Wam powtórzyć kilkukrotnie zanim cóż zrozumiecie. I nawet tygodnie czy miesiące po tamtej rozmowie dalej nie rozumiecie.

Co tylko świadczy o waszej inteligencji. Zabawne biorąc pod uwagę że wyzywasz innych.

Bruce
Gramowicz
25/09/2022 19:03
dariuszp napisał:

Wiesz, z debilem nie będę gadał. Widzę, że potrafisz pisać jedno i to samo i nic do ciebie nie trafia. SebekPL2 załapał o co mi chodzi. A ty od razu wyskakujesz do mnie z jakimiś urojeniami. Co do Mafii. To nie ze mną pisałeś. I nikt nie twierdził, że coś zostało wycięte, tylko, że gra jest krótsza niż oryginał (co może wynikać z konstrukcji poziomów). A ty jak ten idiota ciągle twierdziłeś o dodatkowej zawartości i o speedrunie. Na prośbę, żebyś napisał co zostało dodane, zamilkłeś.

dariuszp
Gramowicz
25/09/2022 18:53

> To ty masz problemy i to wielkie. Najwyraźniej denerwuje cię fakt, że ktoś ma odmienne zdanie niż ty.

Ale ja nie krytykuje Twojego zdania. Ja się pytam czemu wpadasz w szał na widok kolorów. 

I czemu masz urojenia na mój temat.

> PS. A jak tam dodatkowa zawartość w Mafia DE? Już wiesz co dodali? Bo tak nagle zamilkłeś jak zostałeś poproszony o napisanie tego co zostało dodane.

Jeżeli mnie pamięć nie myli to Ty uparcie twierdziłeś że coś wycięli i nie byłeś w stanie podać co więc odmówiłeś odpowiedzi i zacząłeś pytać o coś innego. I widzę że dalej nie jesteś w stanie podać co wycięli.

> Ja tylko wspomnę, że tęczowe flagi (i murale) były wciskane wszędzie na mapie w remastered

Nikt nawet słowem nie wspomniał o kolorach dopóki nie było tej całej afery z modem które btw nie wywołało Insomniac ani Sony tylko portal z modami.

> Co wy z tymi flagami znowu. Przecież gra jest tak szybka, że 99% ludzi nawet nie zarejestruje, że one gdzieś wiszą. A teraz nagle ktoś zrobił mod, który je usuwa i nagle wszyscy je widzą? To są tylko głupie piksele, jeśli komuś przeszkadzają piksele w grze w którą pewnie i tak nie grał, to nie wiem jak sobie radzi w prawdziwym życiu.

On ma problemy psychiczne. Kolory mu przeszkadzają. I zgadza się, Od 2018 kiedy gra została wydana to się słowem nie odezwał ale jakiś portal z modami wywalił moda i ten dostaje szału na widok kolorów. 

Ray
Gramowicz
25/09/2022 18:42

Co wy z tymi flagami znowu. Przecież gra jest tak szybka, że 99% ludzi nawet nie zarejestruje, że one gdzieś wiszą. A teraz nagle ktoś zrobił mod, który je usuwa i nagle wszyscy je widzą? To są tylko głupie piksele, jeśli komuś przeszkadzają piksele w grze w którą pewnie i tak nie grał, to nie wiem jak sobie radzi w prawdziwym życiu.

SebekPL2
Gramowicz
25/09/2022 18:23
Bruce napisał:

To ty masz problemy i to wielkie. Najwyraźniej denerwuje cię fakt, że ktoś ma odmienne zdanie niż ty.

PS. A jak tam dodatkowa zawartość w Mafia DE? Już wiesz co dodali? Bo tak nagle zamilkłeś jak zostałeś poproszony o napisanie tego co zostało dodane.

dariuszp napisał:

Tak, to że kolory Cię obrażają już ustaliliśmy. 

Dodatkowo dalej masz urojenia na mój temat które sobie sam wymyśliłeś nie wiedzieć po co.

Powinieneś z kimś pogadać. Z jakimś specjalistą. Masz problemy. 

Ja tylko wspomnę, że tęczowe flagi (i murale) były wciskane wszędzie na mapie w remastered ale w wersjach arabskich i pewnie jeszcze w paru innych ich magicznie nie ma a są za to amerykańskie, więc można założyć, że są wciskane na siłę do pewnych wersji gry. Ja natomiast uważam, że nie pasują one do świata gry w takim samym stopniu jak owe amerykańskie i jak kolega chciałbym by były zostawione oryginalne flagi państwowe by nie przeszkadzały mi w postrzeganiu świata przedstawionego jako amerykańskiego miasta a nie jakieś nadmiernej fikcji zamieszczonej by zaspokoić wściekły tłum mniejszościowy. Ogólnie co do tęczowości mam wywalone i nie uważam by było to coś złego, pod warunkiem, że nie jest to wciskane na siłe i bez umiaru w pewne wersje gry a w innych już nie. Dodanie takich rzeczy i ich ilość musi mieć sens i jakiś przekaz nie atakujący nikogo, nawet większości a nie wciskany bo tak każe chęć zysku i przypodobania się. Nie pozdrawiam tych co robią gównoburze z czyiś preferencji (czy chce tęczowe czy nie bo to głupie i każdy powinien mieć wybór a nie być z góry zmuszony zależnie od wersji gry)

Bruce
Gramowicz
25/09/2022 17:51
dariuszp napisał:

Tak, to że kolory Cię obrażają już ustaliliśmy. 

Dodatkowo dalej masz urojenia na mój temat które sobie sam wymyśliłeś nie wiedzieć po co.

Powinieneś z kimś pogadać. Z jakimś specjalistą. Masz problemy. 

To ty masz problemy i to wielkie. Najwyraźniej denerwuje cię fakt, że ktoś ma odmienne zdanie niż ty.

PS. A jak tam dodatkowa zawartość w Mafia DE? Już wiesz co dodali? Bo tak nagle zamilkłeś jak zostałeś poproszony o napisanie tego co zostało dodane.

dariuszp
Gramowicz
25/09/2022 17:20
Bruce napisał:

To ty wymyślasz jakieś urojone rzeczy na mój temat. Mi przeszkadzają tęczowe flagi i generalnie wszystko co na siłę mi chcą wcisnąć odnośnie dewiacji seksualnych. Ale chyba w twoim przypadku pranie mózgu się udało. Jestem białym heteroseksualnym mężczyzną i dobrze mi z tym. Jestem dumny z bycia białym. A ty pewnie się identyfikujesz jako kobieta skoro od razu na mnie naskoczyłeś.

Tak, to że kolory Cię obrażają już ustaliliśmy. 

Dodatkowo dalej masz urojenia na mój temat które sobie sam wymyśliłeś nie wiedzieć po co.

Powinieneś z kimś pogadać. Z jakimś specjalistą. Masz problemy. 

Bruce
Gramowicz
25/09/2022 17:02
dariuszp napisał:

Jakiego niedopowiedzenia? 

Najpierw obraziłeś się bo w grze są kolory.

Później wyobraziłeś sobie problem który nie istnieje i się wściekłeś z powodu swoich własnych urojeń.

A teraz próbujesz wymyślać jakieś urojone rzeczy na mój temat.

W tym momencie muszę zasugerować żebyś porozmawiał ze specjalistą bo masz urojenia i dodatkowo wpadasz chyba przez nie w jakąś depresję co jest niezbyt zdrowe.

Dodatkowo ciężko żyć w społeczeństwie jeżeli kolory Cię obrażają. Może kup sobie czarno biały telewizor? 

To ty wymyślasz jakieś urojone rzeczy na mój temat. Mi przeszkadzają tęczowe flagi i generalnie wszystko co na siłę mi chcą wcisnąć odnośnie dewiacji seksualnych. Ale chyba w twoim przypadku pranie mózgu się udało. Jestem białym heteroseksualnym mężczyzną i dobrze mi z tym. Jestem dumny z bycia białym. A ty pewnie się identyfikujesz jako kobieta skoro od razu na mnie naskoczyłeś.

dariuszp
Gramowicz
25/09/2022 16:25
Bruce napisał:

A więc się już czepiasz na siłę mojego niedopowiedzenia? Czyżbym uraził twoją "orientację" seksualną? Może poproś swojego faceta, żeby cię pocieszył.

Jakiego niedopowiedzenia? 

Najpierw obraziłeś się bo w grze są kolory.

Później wyobraziłeś sobie problem który nie istnieje i się wściekłeś z powodu swoich własnych urojeń.

A teraz próbujesz wymyślać jakieś urojone rzeczy na mój temat.

W tym momencie muszę zasugerować żebyś porozmawiał ze specjalistą bo masz urojenia i dodatkowo wpadasz chyba przez nie w jakąś depresję co jest niezbyt zdrowe.

Dodatkowo ciężko żyć w społeczeństwie jeżeli kolory Cię obrażają. Może kup sobie czarno biały telewizor? 

Bruce
Gramowicz
25/09/2022 15:53
dariuszp napisał:

Pokaż mi gdzie gra Ci mówi że bycie hetero jest złe. Poczekam.

A więc się już czepiasz na siłę mojego niedopowiedzenia? Czyżbym uraził twoją "orientację" seksualną? Może poproś swojego faceta, żeby cię pocieszył.

dariuszp
Gramowicz
25/09/2022 15:40
Bruce napisał:

Nie. Obraża mnie wciskanie na siłę tęcz i innych różnych dewiacji i wmawianie mi, że bycie hetero jest złe.

dariuszp napisał:

Rozumiem że kolory Cię obrażają? 

Bruce napisał:

Ciekawe czy też będą kolorowe flagi.

Pokaż mi gdzie gra Ci mówi że bycie hetero jest złe. Poczekam.

Bruce
Gramowicz
25/09/2022 15:31
dariuszp napisał:

Rozumiem że kolory Cię obrażają? 

Bruce napisał:

Ciekawe czy też będą kolorowe flagi.

Nie. Obraża mnie wciskanie na siłę tęcz i innych różnych dewiacji i wmawianie mi, że bycie hetero jest złe.

MisticGohan_MODED
Gramowicz
25/09/2022 14:57

Pozostaje czekać tylko na premierę.

dariuszp
Gramowicz
25/09/2022 14:22
Bruce napisał:

Ciekawe czy też będą kolorowe flagi.

Rozumiem że kolory Cię obrażają? 

Bruce
Gramowicz
25/09/2022 13:33

Ciekawe czy też będą kolorowe flagi.