Sons of the Forest opuszcza Early Access. Ujawniono datę premiery pełnej wersji

Mikołaj Ciesielski
2023/11/30 08:00
0
0

W produkcji studia Endnight Games wystąpi także Shawn Ashmore, który wcielił się w głównego bohatera Quantum Break.

Sons of the Forest zadebiutowało na początku bieżącego roku we wczesnym dostępie na Steam i zaliczyło mocny start. W kolejnych miesiącach studio Endnight Games nieustannie rozwijało swoją produkcję, a w ręce graczy regularnie trafiały kolejne aktualizacje. Wczoraj natomiast zespół przekazał świetną wiadomość, która z pewnością ucieszy wszystkich fanów wspomnianego tytułu. Deweloperzy ujawnili bowiem dokładną datę premiery pełnej wersji Sons of the Forest.

Sons of the Forest opuszcza Early Access. Ujawniono datę premiery pełnej wersji

Sons of the Forest zadebiutuje wkrótce w pełnej wersji. Wiemy, kiedy gra opuści wczesny dostęp

We wpisie opublikowanym na portalu społecznościowym X (wcześniej Twitter) zapowiedziano, że Sons of the Forest opuści wczesny dostęp już 22 lutego 2024 roku, a więc niecały rok po premierze w programie Early Access na Steam. Nie jest to jednak koniec informacji, którymi podzielili się deweloperzy ze studia Endnight Games.

Okazuje się, że w pełnej wersji Sons of the Forest rozbudowany zostanie wątek Timmy’ego LeBlanca. Deweloperzy zapowiedzieli również, że głosu wspomnianej postaci użyczy Shawn Ashmore – kanadyjski aktor filmowy, który wcielił się w głównego bohatera Quantum Break od studia Remedy Entertainment.

GramTV przedstawia:

Endnight Games podziękowało również wszystkim graczom, którzy zdecydowali się sięgnąć po Sons of the Forest we wczesnym dostępie. Deweloperzy zapowiadają także, że są „bardzo podekscytowani” tym, co zaoferuje zarówno wersja 1.0, jak i kolejne aktualizacje.

Na koniec warto dodać, że Sons of the Forest zadebiutuje 22 lutego 2024 roku w pełnej wersji wyłącznie na komputerach osobistych. Endnight Games nie wspomniało o wydaniu na konsole, ale niewykluczone, że wspomniana produkcja z czasem pojawi się na PlayStation 5 i Xbox Series X/S.

Wczytywanie ramki mediów.

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!