Sludge Life 2 – szalony symulator wandalizmu doczeka się kontynuacji

Jakub Smolak
2023/03/25 12:30

Pieczę wydawniczą nad projektem sprawuje Devolver Digital.

Sludge Life było bardzo dziwną grą, ale niecodzienny pomysł przypadł do gustu graczom. Nic więc dziwnego, że twórcy zdecydowali się na prace nad kontynuacją. Sludge Life 2 zostało oficjalnie zapowiedziane, a pieczę wydawniczą nad tytułem będzie sprawować znane z zamiłowania do szalonych projektów Devolver Digital.

Sludge Life 2 – szalony symulator wandalizmu doczeka się kontynuacji

Premiera Sludge Life 2 jeszcze w tym roku

Sludge Life 2 ma być rozwinięciem pomysłów z pierwszej części. Twórcy obiecują jeszcze większy, dziwniejszy i bardziej pokręcony otwarty świat, który będzie pełen tajemnic, dziwolągów oraz żartów.

„Big Mud zaginął! Zniknęła lubiana przez wszystkich rapująca żaba, a jego najlepszy ziomal, Ghost (to ty), wyruszył go szukać. SLUDGE LIFE 2 przeniesie cię do apartamentów Ciggy City – luksusowego, wielopiętrowego hotelu pełnego tajemnic, gadżetów, gagów, dziwacznych postaci i okropnej korpoarchitektury, którą możesz poprawić za pomocą farby w sprayu” – czytamy w opisie gry na Steam.

GramTV przedstawia:

W tym miejscu warto wspomnieć, że z okazji zapowiedzi Sludge Life 2 twórcy zdecydowali się udostępnić pierwszą część gry za darmo, którą możecie pobrać za darmo do 30 marca.

Nie poznaliśmy dokładnej daty premiery Sludge Life 2, ale gra powinna pojawić się na rynku jeszcze w tym roku. Tytuł najprawdopodobniej będzie dostępny wyłącznie na PC.

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!