Jeszcze jedna darmowa gra na Steam. Kolejny prezent dla graczy na PC

Radosław Krajewski
2023/03/23 18:45

I jeszcze jeden prezent dla użytkowników komputerów osobistych.

Jeżeli dzisiejsza darmówka od Epic Games Store Wam nie wystarczy, to Steam ruszył z kolejną promocją, w której rozdają w prezencie następną grę. Tym razem padło na Sludge Life, czyli grę autorstwa Terriego Vellmanna, wydaną przez Devolver Digital. Promocja jak zwykle ograniczona jest czasowo, ale tym razem macie trochę więcej czasu na odebranie darmowej produkcji.

Jeszcze jedna darmowa gra na Steam. Kolejny prezent dla graczy na PC

Przenieś się na małą wysepkę na pokrytej szlamem planecie, wcielając się w utalentowanego i pełnego werwy GHOSTA, którego celem jest zdobycie renomy wśród elity grafficiarzy. Przemierzaj korpo-świat, nawiązuj kontakty z innymi grafficiarzami, a w międzyczasie kradnij złom i serca. Zostaniesz królem wyspy i zamalujesz każdy jej centymetr? Zdołasz przeniknąć do przesiąkniętej szlamem korporacji GLUG? A może raczej zginiesz marnie, puszczając wszystko z dymem?

Jeszcze jedna darmowa gra PC na Steam

Już wkrótce na rynku zadebiutuje druga część serii, a przed jej premierą możecie bez żadnych opłat zapoznać się pierwszą odsłoną Sludge Life. Jeżeli jesteście zainteresowani, to grę możecie odebrać pod tym adresem. Oferta kończy się 30 marca o godzinie 19:00 czasu polskiego.

GramTV przedstawia:

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!