Skyblivion zaprezentowany na ponad 4-godzinnym gameplayu. Olśniewający fanowski projekt

Radosław Krajewski
2023/01/19 15:40
0
0

Produkcja powstająca od kilku lat zaczyna nabierać konkretnych kształtów.

Na premierę Skyblivion przyjdzie nam jeszcze długo poczekać. Niedawno twórcy modyfikacji zaprezentowali świeży zwiastun swojej produkcji, jednocześnie ogłaszając, że debiut gry zaplanowali na 2025 rok. Nie przeszkodziło to twórcom zorganizować w tym tygodniu transmisję na żywo, podczas której zaprezentowali ponad czterogodzinny materiał ze swojej produkcji.

Skyblivion zaprezentowany na ponad 4-godzinnym gameplayu. Olśniewający fanowski projekt

Skyblivion na czterogodzinnym gameplayu

Na streamie deweloperzy zaprezentowali zarówno model walki różnymi typami uzbrojenia i magią, jak również rozległe tereny Cyrodiil, ogromną mapę, a także interfejs, w tym zarządzenie ekwipunkiem, a także rozmowy z postaciami niezależnymi. Projekt robi ogromne wrażenie, pomimo niedzisiejszej oprawy graficznej, która i tak prezentuje się lepiej, niż The Elder Scrolls IV: Oblivion z modami.

GramTV przedstawia:

Przypomnijmy, że Skyblivion to fanowski remaster czwartej odsłony serii The Elder Scrolls, który powstaje na silniku Skyrima. Projekt grupy TESRenewal jest szalenie ambitny, dlatego fani serii od wielu lat kibicują wysiłkom modderów. Co ciekawe, projekt pozwoli na modułowe instalowanie poszczególnych usprawnień. Tym samym gracze będą mogli sami zdecydować, które modyfikacje zainstalują do gry. Skyblivion będzie kompatybilny ze Skyrim Legacy Edition oraz Skyrim Special Edition.

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!