Session: Skate Sim debiutuje na PC i konsolach

DK
2022/09/22 18:30

Zaprezentowano premierowy zwiastun.

Do sklepów trafia właśnie Session: Skate Sim. Od dziś produkcja jest dostępna na PC (poprzez Steama i Epic Games Store) i konsolach PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One i Series X/S. Aby wszyscy wiedzieli, czego można spodziewać się po tej grze, wydawca Nacon opublikował premierowy zwiastun. Prezentujemy go na samym dole.

Session: Skate Sim debiutuje na PC i konsolach

Session: Skate Sim – system dual stick

Session: Skate Sim to realistyczny symulator jazdy na deskorolce. Za odzwierciedlenie prawdziwej jazdy odpowiada tu system dual stick, w którym każdy z drążków na gamepadzie symuluje ruch jednej ze stóp. Jak czytamy w opisie tytułu na Steamie,

Musisz nauczyć się, jak nimi poruszać i przenosić ciężar z nogi na nogę, jak podczas jazdy na prawdziwej deskorolce. W fizyce położono nacisk na realizm, płynność ruchu i atmosferę. Podobnie jak w rzeczywistości, dla początkującego skejtera pierwsze godziny mogą wydawać się wymagające, ale po opanowaniu techniki i wykonaniu pierwszego kickflipa poczujesz ogromną satysfakcję!

GramTV przedstawia:

A jeśli chodzi o inne materiały wideo dotyczące gry, to wcześniej publikowaliśmy chociażby trailer pokazujący jazdę po San Francisco. Natomiast ostatnio – niespełna dwa dni temu – mieliśmy okazję obejrzeć zwiastun ze skaterami.

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!