Nowe wideo z Session: Skate Sim prezentuje jazdę po San Francisco

DK
2022/08/29 17:00

To jedna z lokacji dostępnych w grze.

Większość z nas kojarzy serię Tony Hawk’s Pro Skater – aktualnie odświeżone wydanie pierwszej i drugiej części jest dostępne w ramach PlayStation Plus Essential, Extra i Premium. Jednak jeśli macie niedosyt gier o deskorolkach, to już we wrześniu z wczesnego dostępu wychodzi Session: Skate Sim. Twórcy przypominają internetowi o rychłej premierze, publikując nowy zwiastun z produkcji. Prezentujemy go na samym dole.

Filmik pokazuje jedną z lokacji, a konkretnie San Francisco. Widzimy popularne rejony miasta, takie jak China Banks czy Pier 7. Ogólnie grafika nie powala, ale lepiej póki co wstrzymać się z osądami: osoby, które miały okazję zapoznać się z tytułem we wczesnym dostępie, są raczej zadowolone z możliwości, jakie oferuje symulator.

Data premiery Session: Skate Sim

Session: Skate Sim zadebiutuje już 22 września. Wtedy produkcja ukaże się na pecetach (na Steamie i w Epic Games Store), jak i konsolach PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One i Series X/S. Od pewnego czasu wiemy, że Skate Sim ma zapewnić realistyczny model jazdy na deskorolce. Pomocny ma w tym przypadku okazać się system dual stick controls, w którym każdy z drążków będzie odpowiadał za sterowanie jedną ze stóp postaci. Ruch drążków ma symulować przenoszenie ciężaru z nogi na nogę – tak, jak przy jeździe na prawdziwej desce.

GramTV przedstawia:

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!