Ścieżka dźwiękowa do GTA 6 już powstaje? Znany raper zdradził szczegóły

Radosław Krajewski
2021/10/28 11:20
2
0

Raper Snoop Dogg wyjawił, że jego kolega z branży Dr. Dre pracuje nad muzyką do nowej odsłony Grand Theft Auto.

Wokół marki GTA w ostatnim czasie dzieje się naprawdę dużo. Już w przyszłym miesiącu zadebiutuje kolekcja trzech remasterów serii, która w ubiegłym tygodniu otrzymała pierwszy zwiastun. Rockstar Games pracuje również nad odświeżonym wydaniem GTA V, które trafi na konsole nowej generacji. Choć studio wciąż tego nie potwierdziło, to według wielu plotek, ma także pracować nad pełnoprawną szóstą odsłoną cyklu. Niedawno pojawiły się nowe doniesienia, że produkcja po raz pierwszy w serii będzie zawierała destrukcję otoczenia oraz niesamowite efekty wizualne, które nie widzieliśmy jeszcze w żadnej grze. Kolejna poszlaka dotycząca powstania GTA 6 nieoczekiwania pochodzi od rapera Snoop Dogga, który w podcaście Rolling Stone Music Now zdradził Dr. Dre pracuje nad ścieżką dźwiękową do nowej odsłony Grand Theft Auto.Ścieżka dźwiękowa do GTA 6 już powstaje? Znany raper zdradził szczegółyPopularny raper oraz producent muzyczny miał okazję dwukrotnie współpracować z Rockstar Games. Jego utwory, zarówno solowe nagrywane ze Snoop Doggiem, jak i te pochodzące z albumów grupy N.W.A., trafiły do GTA: San Andreas oraz GTA V. Co ciekawe, Dr. Dre miał okazję zadebiutować w Grand Theft Auto Online jako jedna z postaci w aktualizacji The Cayo Perico Heist. Snoop Dogg potwierdził, że producent obecnie przebywa w studiu, gdzie tworzy nowe kawałki, a część z nich trafi do niej gry z serii GTA.

Wiem, że jest w studiu. Tworzy świetną muzykę. A część jego kawałków powiązana jest z grą GTA, która wychodzi. Myślę więc, że w ten sposób jego muzyka zostanie wydana, poprzez grę GTA.

GramTV przedstawia:

Środowisko Dr. Dre, ani Rockstar Games nie skomentowało tych doniesień. Niewykluczone, że Snoop Dogg miał na myśli nowe utwory, które pojawią się w nadchodzącym remasterze GTA: San Andreas lub, co mniej wiarygodne, w GTA V Enhanced Edition. Wydaje się jednak, że Rockstar Games promowałby odświeżone wydanie trzech odsłon serii współpracą z Dr. Dre. Odpowiedź na to pytanie poznamy po premierze GTA: The Trilogy Definitive Edition i jeżeli na ścieżce dźwiękowej nie pojawią się nowe kawałki Dr. Dre, będziemy mieli pewność, że producent tworzy muzykę do kolejnej pełnoprawnej odsłony Grand Theft Auto.

Komentarze
2
sc
Gramowicz
28/10/2021 11:45

Kłamliwy tytuł. 

To oczywiste, że chodzi o remastery. 

Wicket
Gramowicz
28/10/2021 11:43

Dr.Dre ... on jest z zachodniego wybrzeza ta muzyka nie pasuje do zamieszkalego przez latynosow Miami , czy GTA6 bedzie na Florydzie ? , ja mysle ze Rockstar mysli o zrobienu gry ktora bedzie zarabiac tak jak GTAV = gra musi byc ciekawa z ladnymi widokami , problem z Floryda jest taki ze tam nie ma gor ! , ja sadze ze GTA6 bedzie gra "rozwojowa" tzn , ze podstawka bedzie Floryda , i w szybkim tepie wyjda DLC , Los Santos , Fan Fierro , Las Venturas , Liberty City i kilka mniejszych miast , jako ze Dre jest z Los Angeles i jest legenda LA , to on najbardziej tam pasuje.