Resident Evil 4 Remake będzie straszyć na PSVR2. Capcom zapowiada darmowe DLC

Mikołaj Ciesielski
2023/02/22 12:00
0
0

Odświeżona wersja hitu z 2005 roku doczeka się trybu dla fanów wirtualnej rzeczywistości.

Resident Evil 4 Remake będzie straszyć na PSVR2. Capcom zapowiada darmowe DLC

Kilka dni temu dowiedzieliśmy się, że w Resident Evil 4 Remake nie zabraknie trybu fotograficznego oraz Nowa Gra Plus. Okazuje się jednak, że to nie koniec informacji związanych ze wspomnianą produkcją. Capcom poinformował bowiem, że odświeżona wersja hitu z 2005 roku – podobnie jak Resident Evil Village – spróbuje przestraszyć również użytkowników PlayStation VR2.

Resident Evil 4 Remake otrzyma tryb dedykowany PlayStation VR2

Zgodnie z informacjami przekazanymi przez japońskiego dewelopera, prace nad trybem VR dla Resident Evil 4 Remake dopiero się rozpoczęły. Gracze muszą więc uzbroić się w cierpliwość i w nadchodzących tygodniach wypatrywać kolejnych informacji na wspomniany temat. Capcom zapowiedział jednak, że Resident Evil 4 Remake w wersji na PlayStation VR2 zostanie udostępnione w ramach darmowej aktualizacji dla wszystkich posiadaczy gry.

Warto przypomnieć, że wspomniane Resident Evil Village VR jest jednym z tytułów startowych dla PlayStation VR2, które – zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami – debiutuje dziś na rynku. Od dziś wszyscy posiadacze podstawowej wersji Resident Evil Village, którzy zdecydowali się na kupno nowych gogli wirtualnej rzeczywistości firmy Sony, mogą cieszyć się trybem VR we wspomnianej produkcji Capcomu.

Na koniec przypomnijmy, że Resident Evil 4 Remake zmierza na komputery osobiste oraz konsole PlayStation 4, PlayStation 5 i Xbox Series X/S. Premiera 24 marca 2023 roku. Należy jednak pamiętać, że nadchodząca produkcja Capcomu nie otrzyma polskiej wersji językowej. Zainteresowanych zachęcamy również do zapoznania się z obszernym gameplayem z odświeżonej wersji Resident Evil 4.

Wczytywanie ramki mediów.

GramTV przedstawia:

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!