Remnant 2 na zwiastunie z fragmentami rozgrywki. Twórcy prezentują jedną z klas

Mikołaj Ciesielski
2023/03/08 07:30

Deweloperzy ze studia Gunfire Games pokazują możliwości rewolwerowca.

Remnant 2 na zwiastunie z fragmentami rozgrywki. Twórcy prezentują jedną z klas

Jedną z niespodzianek na gali The Game Awards 2022 była zapowiedź Remnant 2, czyli kooperacyjnej trzecioosobowej gry akcji z elementami RPG, która jest kontynuacją Remnant: From the Ashes z 2019 roku. Tymczasem wygląda na to, że deweloperzy ze studia Gunfire Games postanowili na dobre rozpocząć kampanię promocyjną swojej nowej produkcji. Do sieci trafił bowiem zwiastun z fragmentami rozgrywki.

Rewolwerowiec bohaterem nowego zwiastuna gry Remnant 2

Wspomniany materiał wideo pozwala nie tylko zobaczyć urywki gameplayu z nadchodzącej kontynuacji Remnant: From the Ashes, ale także przyjrzeć się możliwościom jednej z klas postaci. Bohaterem udostępnionego przez redakcję IGN zwiastuna jest bowiem rewolwerowiec, który będzie mógł m.in. błyskawicznie przeładowywać broń. W zwiastunie nie zabrakło też miejsca na prezentację kilku innych umiejętności bohatera.

Graj solo lub w trybie kooperacji z dwoma innymi znajomymi, aby zbadać głębię tego, co nieznane, i powstrzymać zło przed zniszczeniem rzeczywistości. Aby odnieść sukces, gracze będą musieli polegać na własnych umiejętnościach oraz umiejętnościach swojej drużyny, aby pokonać najtrudniejsze wyzwania i uchronić ludzkość przed zagładą – czytamy w opisie gry na Epic Games Store.

Na koniec przypomnijmy, że Remnant 2 powstaje z myślą o komputerach osobistych oraz konsolach PlayStation 5 i Xbox Series X/S. Produkcja studia Gunfire Games ma zadebiutować na wymienionych platformach w tym roku. Dokładna data premiery gry nie jest jednak jeszcze znana.

GramTV przedstawia:

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!