Redfall otrzyma ostatnią aktualizację. Nadchodzący patch wprowadzi tryb offline

Mikołaj Ciesielski
2024/05/20 07:30
1
0

Arkane Austin żegna się z graczami.

Jakiś czas temu informowaliśmy, że Arkane Austin do samego końca pracowało nad nową aktualizacją do Redfall. Deweloperzy planowali wprowadzić do gry m.in. tryb offline, a także kolejne poprawki. Studio zostało jednak zamknięte i wydawało się, że „łatka” nigdy nie zostanie opublikowana. Na szczęście – jak się okazuje – starania zespołu nie pójdą na marne. Twórcy Redfall zapowiedzieli bowiem, że ich ostatnia produkcja doczeka się niebawem finałowego patcha.

Redfall otrzyma ostatnią aktualizację. Nadchodzący patch wprowadzi tryb offline

Arkane Austin zapowiedziało ostatnią aktualizację gry Redfall

Na oficjalnym profilu Redfall na portalu społecznościowym X pojawił się wpis, w którym Arkane Austin podziękowało fanom za wszystkie „wiadomości wsparcia”. Następnie deweloperzy zapowiedzieli, że pracują nad wydaniem ostatniej aktualizacji do Redfall. Zespół podzielił się też pierwszymi szczegółami dotyczącymi nadchodzącego patcha.

Zgodnie z przekazanymi informacjami wraz z finałową aktualizacją Redfall doczeka się m.in. trybu offline. Nadchodzący ptach ma również wprowadzić odnowione systemy Dzielnic i Gniazd, a także pauzę dla jednego gracza. Twórcy zapewniają, że to tylko część zmian i nowości, a więcej szczegółów poznamy „wkrótce”.

GramTV przedstawia:

Na koniec przypomnijmy, że Redfall zadebiutowało w maju 2023 roku na PC i Xbox Series X/S. Wspomniana produkcja dostępna jest również w bibliotece Xbox Game Pass. Jeśli natomiast jesteście ciekawi naszej opinii na temat gry Arkane Austin, to zapraszamy Was do lektury: Recenzja Redfall – a rano po wampirach zostaje tylko popiół…

Wczytywanie ramki mediów.

Komentarze
1
wolff01
Gramowicz
20/05/2024 08:24

To miłe, ale ciekaw jestem jak duża ilość osób na to czeka tak naprawdę, bo poza paroma osobami które wtopiły kasę w wersje deluxe to chyba już niewielu...