Redfall od premiery otrzymał tylko jeden niewielki hotfix. Arkane porzuciło grę?

Wincenty Wawrzyniak
2023/05/29 18:15
1
0

Społeczność gry Redfall obawia się, że produkcja została porzucona przez deweloperów.

Redfall to prawdopodobnie jedno z największych rozczarowań tego roku. Co więcej, jak słusznie zauważyli sami gracze, wszystko wskazuje na to, że Arkane Studios najzwyczajniej w świecie porzuciło swoją produkcję. Skąd takie wnioski? Już wyjaśniamy.

Redfall od premiery otrzymał tylko jeden niewielki hotfix. Arkane porzuciło grę?

Arkane Studios porzuciło Redfall? Gracze mają powody do obaw

Na forum Steam poświęconym grze możemy znaleźć kilka wpisów od użytkowników, którzy zwrócili uwagę na pewien smutny fakt: od momentu premiery Redfall otrzymało jedynie małą aktualizację typu hotfix – poza tym nie pojawiły się żadne łatki.

Sytuacji nie poprawia też to, że Arkane Studios po prostu milczy; na oficjalnym koncie gry na Twitterze pojawiają się jedynie fanowskie artworki oraz wpisy z zapisami rozgrywki. Nic innego.

GramTV przedstawia:

Istnieje oczywiście szansa, że deweloperzy pracują nad wszelkimi poprawkami po cichu, aczkolwiek biorąc pod uwagę fakt, że przez cały miesiąc nie otrzymaliśmy absolutnie żadnych informacji na ten temat, to mimo wszystko ciężko się dziwić, iż społeczność uznała, że Redfall zostało przez twórców porzucone.

Sęk w tym, iż coś jednak musi się zadziać – prędzej czy później – ponieważ w przyszłości gra ma otrzymać dodaki, za które wiele osób już zapłaciło poprzez nabycie edycji Bite Back.

Jak się to wszystko potoczy? Zobaczymy – pozostaje czekać.

Komentarze
1
Kafar
Gramowicz
29/05/2023 20:38

Społeczność gry Redfall KEKW.. jaka społeczność?:D​