Red Dead Redemption 2 z niespodziewaną aktualizacją. Kilka poprawek w wersji 1.32

Patrycja Pietrowska
2024/03/20 10:00
0
0

Rockstar udostępnił patch wprowadzający do Red Dead Redemption 2 kilka poprawek, a także wsparcie dla AMD FSR 2.2.

Ostatnia aktualizacja trafiła do Red Dead Redemption 2 prawie rok temu. Tymczasem Rockstar Games wypuściło niespodziewanie najnowszą łatkę, która wprowadza grę do wersji 1.32 na komputerach osobistych oraz konsolach PlayStation 4 i Xbox One. Lista nie jest wyjątkowo długa, jednak zawiera kilka poprawek, w tym wsparcie dla AMD FSR 2.2.

Red Dead Redemption 2 z niespodziewaną aktualizacją. Kilka poprawek w wersji 1.32

Red Dead Redemption 2 – niespodziewana aktualizacja 1.32 dostępna na PC, PS4 i Xbox One

Na stronie supportu Rockstar Games pojawiły się informacje o aktualizacji Red Dead Redemption 2. Może to być nieco zaskakujące, szczególnie że ostatni patch ukazał się prawie rok temu. Choć lista nie jest bardzo długa, deweloperzy zadbali między innymi o poprawę stabilności i naprawę różnych błędów. Łatka przenosi grę do wersji 1.32 na komputerach osobistych, PlayStation 4 i Xbox One.

Oprócz ogólnych poprawek wersja 1.32 obejmuje także wsparcie dla AMD FSR 2.2 i HDR10+ Gaming. Naprawiono także problem związany z graniem w rozdzielczości 3200x2400. Najwyraźniej deweloperzy skupili się na usunięciu wszelkich mniejszych błędów pozostawionych w Red Dead Redemption 2.

GramTV przedstawia:

Na koniec przypominamy, że Red Dead Redemption 2 zadebiutowało 26 października 2018 roku. Pod koniec ubiegłego roku produkcja Rockstar Games zaliczyła rekord aktywności graczy na Steam, kiedy to jednocześnie bawiło się ponad 77 tysięcy użytkowników platformy.

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!