Produkcja Wiedźmina 4 ruszy szybciej niż zakładano? Jedna z najważniejszych postaci z książek zadebiutuje w serialu

Radosław Krajewski
2023/05/22 10:55
0
0

Prace na planie mogą ruszyć szybciej, niż zakładaliśmy.

Netflix przygotowuje się do premiery trzeciego sezonu Wiedźmina, która odbędzie się tego lata. Niedawno do sieci trafiły oficjalne grafiki z licencjonowanych gadżetów z nowych odcinków, a na jednej z nich umieszczono wielki spoiler. Jak na razie nie znamy konkretnych planów twórców Wiedźmina dotyczących produkcji kolejnych sezonów. Jak podał przed kilkoma dniami serwis Redanian Intelligence, scenariusze do czwartego sezonu są niemal gotowe, ale Netflix nie będzie mógł zrealizować planu produkcji od razu również piątego sezonu. Skrypty do epizodów z piątego sezonu nie zostały ukończone, a przez strajk scenarzystów prace nad nimi zostały wstrzymane. Teraz ten sam portal poinformował, że platforma nie zamierza czekać i tej jesieni ruszą prace na planie czwartego sezonu Wiedźmina.

Produkcja Wiedźmina 4 ruszy szybciej niż zakładano? Jedna z najważniejszych postaci z książek zadebiutuje w serialu

Produkcja Wiedźmina: Sezonu 4 ruszy już we wrześniu?

Ośmioodcinkowy serial Netflixa o kryptonimie produkcyjnym „Road Rage” miałby zostać nakręcony między wrześniem 2023 roku a majem 2024 roku. Chociaż nie ma żadnego bezpośredniego potwierdzenia, że chodzi właśnie o Wiedźmina, to jedyną wskazówką jest opis, który sugeruje, że Geralt spotka na swej drodze krasnoludów, w tym samego Zoltana Chivaya, tym samym kolejny sezon zekranizuje powieść „Chrzest ognia”.

Grupa, o której mowa, składa się z lojalnej i zaciekłej kompanii wprawnych wojowników. Los łączy ich z grupą nieustraszonych podróżników. Nieustraszeni i niewzruszeni, wnoszą poczucie lekkości nawet w najstraszniejsze sytuacje dzięki swojemu lekceważącemu humorowi i błyskotliwemu dowcipowi. Nie boją się mówić, co myślą, a ich ostre języki dorównują tylko ostrym ostrzom. Są siłą, z którą trzeba się liczyć, a każdy, kto ich nie docenia, robi to na własne ryzyko.

Ponieważ jest to kompania utalentowanych wojowników, te role wymagają aktorów, którzy czują się komfortowo i są w stanie zagrać w intensywnych scenach akcji.

GramTV przedstawia:

Kryptonim rzekomego czwartego sezonu Wiedźmina pasuje również do schematu nazw produkcyjnych poprzednich sezonów Wiedźmina:

  • Sezon 1: WW (White Wolf)
  • Sezon 2: MM (Mysterious Monsters)
  • Sezon 3: EE (Everyone’s Enemy)
  • Sezon 4: RR (Road Rage)?

Na potwierdzenie tej informacji będziemy musieli jeszcze trochę poczekać. Jeżeli te plotki okażą się prawdą, to zapewne po premierze ostatnich epizodów trzeciego sezonu Wiedźmina zaczną wyciekać informacje dotyczących castingów do nowych ról.

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!