Prezentacja dodatku Destiny 2: The Witch Queen - oglądaj z nami!

Michał "Muradin" Grabowski
2021/08/24 10:05

Bungie zaprasza na zapowiedź kolejnego sezonu w Destiny 2 oraz dużego dodatku The Witch Queen!

Prezentacja dodatku Destiny 2: The Witch Queen - oglądaj z nami!

Cała masa pytań, ale odpowiedzi powinny się pojawić już niedługo – Bungie zaprasza na prezentację nowości w świecie Destiny 2. Czego możemy się spodziewać?

GramTV przedstawia:

W pierwszej kolejności zapowiedzi Sezonu Porzuconych, czyli łącznika między Destiny 2: Beyond Light a dodatkiem The Witch Queen. Podobno ma powrócić królowa Awoken – Mara Sov – ale również dowiemy się, jak Savathûn wpływała na działania Straży Przedniej przez ten cały czas na przestrzeni kilku sezonów. A przy okazji zapewne otrzymamy przedsmak tego, co może się dziać w tegorocznym Festival of the Lost oraz The Dawning. Osobiście chciałbym zobaczyć powrót Sparrow Racing League, ale to tylko małe marzenia…

Jednak to, co najważniejsze i na co wszyscy czekają jest... jest poniżej:

Królowa powraca? Na to wygląda! Savathûn sporo namieszała w świecie Destiny i prawdopodobnie w najnowszym dodatku będziemy mogli stawić jej czoła. Więcej szczegółów poznamy niebawem. Co prawda mam kilka swoich teorii oraz przypuszczeń, ale zostawię je dla siebie. Tak czy inaczej może być ciekawie i liczę, że Destiny 2: The Witch Queen poziomem dorówna legendarnemu The Taken King. Zresztą, tematycznie pasuje jak ulał, więc można mieć pewną nadzieję.

Więcej na temat przysżłości Destiny 2 oraz dodatku The Witch Queen będziecie mogli dowiedzieć się w trakcie specjalnej transmisji, którą Bungie zaplanowało 24. sierpnia 2021 r. o godzinie 18:00. Część przedpokazowa natomiast rozpocznie się już o godzinie 17:00, więc warto być chwilkę wcześniej i przygotować sobie coś ciepłego do picia.

W Destiny 2 możecie zagrać na PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One, Xbox Series X i S oraz PC. Więcej informacji na temat Destiny 2 znajdziesz poniżej:

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!