Premiera remastera Beyond Good & Evil na horyzoncie? Odświeżony klasyk z klasyfikacją wiekową

Patrycja Pietrowska
2024/02/18 19:00
0
0

W Korei Południowej nadano Beyond Good & Evil 20th Anniversary Edition klasyfikację wiekową.

Beyond Good & Evil 20th Anniversary Edition zostało oficjalnie zapowiedziane pod koniec listopada ubiegłego roku. Wtedy też Ubisoft przekazał, że produkcja ukaże się na rynku z początkiem 2024 roku. Na ten moment francuska firma nie podała dokładnej daty premiery, jednak pewne ruchy południowokoreańskiej Komisji ds. oceny i administracji gier wywołały poruszenie wśród zainteresowanych.

Premiera remastera Beyond Good & Evil na horyzoncie? Odświeżony klasyk z klasyfikacją wiekową

Beyond Good & Evil 20th Anniversary Edition z klasyfikacją wiekową w Korei Południowej

Wygląda na to, że premiera Beyond Good & Evil 20th Anniversary Edition może nadciągać wielkimi krokami. Na to przynajmniej zdaje się wskazywać fakt, że w Korei Południowej Komisja ds. oceny i administracji gier nadała produkcji klasyfikację wiekową, co często następuje na krótko przed debiutem gry. Choć na stronie urzędu nie została podana dokładna data premiery, Tom Henderson z Insider Gaming ustalił, że ma ona nastąpić 5 marca 2024 roku.
Jeżeli doniesienia dziennikarza okażą się być prawdziwe, już wkrótce zainteresowani będą mogli sięgnąć po remaster. Na ten moment pozostaje nam jednak czekać na oficjalne oświadczenie ze strony Ubisoftu.
Na koniec przypominamy, że Beyond Good & Evil 20th Anniversary Edition to odświeżona edycja przygodowej gry akcji z 2003 roku. Zgodnie z wcześniejszymi doniesieniami, produkcja ma zaoferować rozgrywkę w „rozdzielczości do 4K” i w 60 FPSach. Dodatkowo wydanie ma zapewnić ulepszoną oprawę audiowizualną, poprawione sterowanie i nowe funkcje automatycznego zapisu.

GramTV przedstawia:

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!