Beyond Good & Evil 20th Anniversary Edition oficjalnie. Ubisoft reaguje na wyciek

Mikołaj Ciesielski
2023/11/30 09:00
1
0

Francuska firma potwierdziła nowe wydanie Beyond Good & Evil. Ujawniono również termin premiery.

Wczorajszej nocy Beyond Good & Evil 20th Anniversary Edition pojawiło się w Xbox Store. Część subskrybentów Ubisoft+ miała nawet okazję pobrać oraz zagrać we wspomnianą produkcję. Nic więc dziwnego, że na całą sytuację postanowił zareagować Ubisoft. Francuska firma potwierdziła, że trwają prace nad nową wersją gry z 2003 roku, ale – jak się okazuje – na jej premierę będzie trzeba jeszcze trochę poczekać.

Beyond Good & Evil 20th Anniversary Edition oficjalnie. Ubisoft reaguje na wyciek

Ubisoft potwierdza Beyond Good & Evil 20th Anniversary Edition. Premiera dopiero w 2024 roku

Ubisoft poinformował, że Beyond Good & Evil 20th Anniversary Edition zadebiutuje na rynku dopiero na początku 2024 roku. Francuska firma nie ujawniła jednak dokładnej daty premiery. Nie poznaliśmy również docelowych platform sprzętowych. Można jednak bezpiecznie założyć, że wspomniany tytuł ukaże się na PC, PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One i Xbox Series X/S.

Na ten moment nie pozostaje nam jednak nic innego, jak czekać na kolejne informacje, które – podobnie jak sama gra – mają pojawić się na początku 2024 roku. W serii wpisów opublikowanych na portalu społecznościowym X (wcześniej Twitter) odniesiono się również do udostępnienia gry w ramach Ubisoft+.

GramTV przedstawia:

Francuska firma poinformowała, że część subskrybentów „omyłkowo” otrzymała dostęp do „wczesnej wersji” Beyond Good & Evil 20th Anniversary Edition. Ubisoft przeprosił wszystkich fanów za zamieszanie i zapewnił, że wersja – którą niektórzy gracze mieli okazję pobrać wczorajszej nocy – „nie reprezentuje finalnej gry”.

Na koniec przypomnijmy, że Beyond Good & Evil zadebiutowało w 2003 roku na komputerach osobistych oraz konsolach PlayStation 2, Xbox i GameCube. W 2011 roku na PlayStation 3 i Xbox 360 pojawiło się Beyond Good & Evil HD, czyli odświeżona wersja wspomnianej produkcji.

Wczytywanie ramki mediów.

Komentarze
1
beetleman1234
Gramowicz
30/11/2023 09:53

Oby nie spieprzyli, pograłbym na padzie na PC.