Beyond Good & Evil 20th Anniversary Edition wycieka. Zapowiedź już wkrótce?

Mikołaj Ciesielski
2023/11/29 07:30
0
0

Poznaliśmy pierwsze szczegóły na temat nowego wydania gry Ubisoftu.

Niecałe trzy miesiące temu Beyond Good & Evil 20th Anniversary Edition otrzymało kategorię wiekową od ESRB. Jubileuszowe wydanie produkcji z 2003 roku wciąż nie doczekało się jednak oficjalnej zapowiedzi. Niewykluczone jednak, że wkrótce się to zmieni. Wspomniany tytuł pojawił się bowiem w Xbox Store, dzięki czemu poznaliśmy pierwsze szczegóły na temat nowej wersji Beyond Good & Evil.

Beyond Good & Evil 20th Anniversary Edition wycieka. Zapowiedź już wkrótce?

Beyond Good & Evil 20th Anniversary Edition pojawiło się w Xbox Store. Ujawniono pierwsze szczegóły

Beyond Good & Evil 20th Anniversary Edition – zgodnie z informacjami udostępnionymi w Xbox Store (dzięki PureXbox) – zmierza na Xbox One i Xbox Series X/S. Możemy być jednak niemal pewni, że wspomniany tytuł ukaże się także na komputerach osobistych oraz konsolach PlayStation 4, PlayStation 5 i Nintendo Switch. Wymienione platformy zostały bowiem uwzględnione w bazie danych ESRB.

Jakie ulepszenia zaoferuje Beyond Good & Evil 20th Anniversary Edition? Posiadacze najnowszych konsol Sony i Microsoftu będą mogli liczyć na rozgrywkę w „rozdzielczości do 4K” i 60 klatkach na sekundę. Jubileuszowe wydanie ma zapewnić również ulepszoną oprawę audiowizualną, usprawnione sterowanie, a także „zupełnie nowe funkcje” automatycznego zapisu i zapisów międzyplatformowych.

Ciesz się nowymi, wyjątkowymi nagrodami podczas eksplorowania planety i poznaje nowe fakty dotyczące przeszłości Jade dzięki nowemu poszukiwaniu skarbów na obszarze Hillys. Wystaw swoje umiejętności na próbę dzięki nowemu trybowi szybkiego przechodzenia gry i zaktualizowanym osiągnięciom oraz dowiedz się więcej o procesie tworzenia tego tytułu i jego sekretach za sprawą rocznicowej galerii! – czytamy w opisie udostępnionym w Xbox Store.

GramTV przedstawia:

Na koniec przypomnijmy, że Beyond Good & Evil zadebiutowało w 2003 roku na komputerach osobistych oraz konsolach PlayStation 2, Xbox i GameCube. W 2011 roku na PlayStation 3 i Xbox 360 pojawiło się Beyond Good & Evil HD, czyli odświeżona wersja wspomnianej produkcji.

Wczytywanie ramki mediów.

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!