Popularny soulslike zniknął z kont graczy na Steam. Gracze bez dostępu do legalnie kupionej gry

Radosław Krajewski
2023/05/17 11:30
0
0

To już drugi taki przypadek w ostatnim czasie.

Wady cyfrowej dystrybucji znów dają o sobie znać. Tym razem część graczy poinformowała na forum Steama, że utracili dostęp do gry The Surge. Chociaż legalnie kupili klucze do gry, to wydawca unieważnił licencje i gracze nie mogą ponownie pobrać i uruchomić tytułu.

Popularny soulslike zniknął z kont graczy na Steam. Gracze bez dostępu do legalnie kupionej gry

Gracze utracili dostęp do The Surge na Steamie

Dwa lata temu w oficjalnym sklepie Focus Entertainment można było zdobyć za darmo The Surge po dokonaniu dowolnej transakcji. Teraz gracze donoszą, że klucze m.in. z tej promocji zostały unieważnione.

GramTV przedstawia:

Coraz więcej graczy pisze w wątku na forum, że problem dotknął również ich. Jedna z osób poleciła skontaktować się z pomocą techniczną Focus Entertainment, aby wyjaśnić sprawę. Jeżeli macie ten sam problem i straciliście The Surge ze swojej biblioteki gier na Steam, to link do formularza znajdziecie w tym miejscu.

W lutym doszło do identycznej sytuacji z grami z serii Deponia od Daedalic Entertainment. Studio szybko zareagowało na problemy z unieważnieniem kluczy i obiecali pomoc każdej osobie, która straciła dostęp do gier. Jak na razie Focus Entertainment nie skomentował sprawy.

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!