Pokerowy styl Balatro, anime i magia w nowej grze RPG. All in Abyss zmierza na Steam

Patrycja Pietrowska
2024/05/27 12:35
1
1

Zapowiedź interesującej produkcji dla miłośników karcianek.

Balatro niewątpliwie zaliczyło niezwykle udany start na Steam. Pokerowy roguelike trafił w gusta użytkowników platformy Valve, dość szybko sprzedając się w liczbie ponad miliona egzemplarzy. Miłośnicy produkcji mogą tymczasem zwrócić uwagę na ciekawy tytuł, który właśnie doczekał się zapowiedzi i w pewien sposób łączy pokerowy styl Balatro, anime, a także magię. Mowa o All in Abbys: Judge the Fake, czyli grze RPG od Acquire Corp. i WSS playground.

Pokerowy styl Balatro, anime i magia w nowej grze RPG. All in Abyss zmierza na Steam

All in Abbys: Judge the Fake łączy styl Balatro i anime

Na platformie Steam znajduje się już karta nowej gry All in Abbys: Judge the Fake. Bardzo ciekawe połączenie pokerowego stylu Balatro z anime, magią i mechaniką RPG może zwrócić uwagę szczególnie miłośników karcianek. W grze będziemy bowiem walczyć w odmianie pokera zwanej Texas Hold’em, dążąc do posiadania jak najlepszego układu pięciu kart.

W All in Abbys: Judge the Fake przeniesiemy się do futurystycznego miasta. Asuha, która szuka kolejnych wyzwań, musi stawić czoła rządzącym dzielnicą hazardową czarownicom. Do dyspozycji graczy oddane zostaną różnorodne umiejętności i przedmioty, które pomogą w wygranej. Bohaterka będzie mogła między innymi ograniczyć możliwości przeciwnika czy uzyskać wgląd w jego karty.

GramTV przedstawia:

Pomiędzy pokerowymi starciami zainteresowani będą mogli natomiast eksplorować miasto, gdzie natrafią na wskazówki naprowadzające na zaplanowanie lepszej strategii przeciwko wiedźmom. Lokacja jest pełna chętnych do zagrania partyjki w karty oponentów, dzięki którym zarobimy trochę pieniędzy. Czarownice w dzielnicy hazardowej uciekają się natomiast do różnego rodzaju oszustw, które gracz może zdemaskować.

Albo ja zginę, albo zginą czarownice. „Wyzywam cię na pojedynek śmierci!”. Asuha, samozwańcza mistrzyni hazardu, rzuca wyzwanie Wiedźmie rządzącej dzielnicą hazardu. Gotowa na zwycięstwo, zostaje pokonana przez tajemniczą moc. Przygoda pełna hazardu, demaskowania oszustw i zdobywania fortuny za pomocą pokera. – głosi opis gry na platformie Steam.

Na ten moment nie poznaliśmy niestety dokładnej daty premiery All in Abbys: Judge the Fake. Wiemy jednak, że debiut ma nastąpić jeszcze w 2024 roku. Zainteresowani mogą dodać już tytuł do listy życzeń na Steamie.

Komentarze
1
MisticGohan_MODED
Gramowicz
27/05/2024 13:12

Na początku myślałem, że to tytuł od twórców Danganronpy, ale i tak dodam do listy.