Pochód Króla Lisza nadchodzi! Prezentujemy nową kartę dodatku do Hearthstone!

Michał "Muradin" Grabowski
2022/11/22 16:00
1
0

Nowe rozszerzenie do Hearthstone już za rogiem, a nam przyszło zaprezentować jedną z kart z nadchodzącego dodatku – oto Poskramiacz Plagi!

Pochód Króla Lisza nadchodzi! Prezentujemy nową kartę dodatku do Hearthstone!

Niedawno odbył się wielki powrót Króla Licha za sprawą klasycznej wersji World of Warcraft: Wrath of the Lich King, a teraz Pochód Króla Lisza zmierza do Hearthstone! Wraz z nim do gry trafi m.in. nowa klasa Rycerza Śmierci oraz 145 nowych kart do zgarnięcia. Zwiastun dodatku znajdziecie poniżej:

Przedpremierowo w różnych miejscach możecie znaleźć zwiastuny kart, które pojawia się już 6 grudnia 2022 r. w dodatku do Hearthstone. U nas możecie zapoznać się bliżej z Poskramiaczem Plagi, którego kartę, opis przygotowany przez twórców oraz przykładowe wykorzystanie w walce znajdziecie poniżej:

GramTV przedstawia:

Poskramiacz Plagi to nieumarła karta Łowcy. Każda z nich pojawia się na polu bitwy z Okrzykiem bojowym “Stwórz własną Zombestię”, co oznacza, że gry zagrasz tę kartę możesz wybrać jedną z trzech losowych Zombestii do swojej ręki. Koszt karty to 2 many, co oznacza, że jest to dobra karta w początkowych fazach meczu, aby wzmocnić rękę na starcie. Poniżej znajdziecie film, który pomoże zrozumieć zastosowanie Poskramiacza Plagi w starciu:

Więcej informacji na temat dodatku Hearthstone: Pochód Króla Lisza znajdziesz w specjalnym wpisie na oficjalnej stronie gry Hearthstone.

Jaką klasą postaci grasz w Diablo IV?

Komentarze
1
Silverburg
Gramowicz
22/11/2022 16:27

Jednak wolałem te stare, śpiewane trailery do HS.