Po ponad ośmiu miesiącach przygotowań Dark Souls Re-Remastered dostępne do pobierania

Krzysztof Żołyński
2024/05/27 19:00
0
0

Jeśli śledziliście losy Dark Souls Re-Remastered to z pewnością wiecie, że prace nad tym modem trwały od miesięcy. Jednak właśnie nadszedł ich kres i wszystko jest gotowe do użycia.

Modder kryjący się pod ksywą fromsoftserve pracował nad poważną modyfikacją grafiki do Dark Souls Remastered, noszącą nazwę Dark Souls Re-Remastered. I dzisiaj, po 8 miesiącach, w trakcie których nad pracą spędził ponad tysiąc godzin, mod ten doczekał się wersji V1.0.

Po ponad ośmiu miesiącach przygotowań Dark Souls Re-Remastered dostępne do pobierania

Dark Souls Re-Remastered już dostępne

Chociaż mod można już uznać za ukończony, fromsoftserve nadal będzie wypuszczać dla niego pewne aktualizacje. Mają on z pewnością na celu usunięcie błędów, które mogły umknąć twórcy, a zostaną ujawnione przez graczy instalujących modyfikację.

Dark Souls Re-Remastered dodaje dynamiczne cienie do każdej, które są znacznie dokładniejsze i zawierają znacznie więcej obiektów w stosunku do oryginału. Dodatkowo mod przywraca oświetlenie PTDE, a także większość tekstur - dotyczy to zarówno otoczenia, jak i zbroi oraz broni. Dzięki temu grafika będzie wyglądała o niebo lepiej niż to, co zaserwowali graczom twórcy Dark Souls. Dodatkowo poprawiony zostaje wygląd cieni, roślinności oraz odbić wody.

Krótko mówiąc, jest to mod obowiązkowy dla każdego, kto chce ponownie zagrać w Dark Souls Remastered, gdyż wprowadzając zmiany w grafice powinien być teoretycznie kompatybilny z ogromną modyfikacją, która pojawiła się rok temu – ulepszającą broń, sztuczną inteligencję wroga, zestawy ruchów, mapy, statystyki, zadania i wiele innych.

GramTV przedstawia:

Skoro już o Dark Souls mowa, to warto się również zainteresować wersją demonstracyjną Dark Souls: Nightfall, czyli kompletną, stworzoną przez fanów kontynuacją Dark Souls, zawierającą nowych bossów, mechanikę walki, postacie i projekt świata.

Opisywany mod do Dark Souls Remastered można pobrać tutaj

Komentarze
0



Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!