PS Plus Extra i Premium z ciekawą grą na premierę w kwietniu. To nowość od EA

Mikołaj Ciesielski
2024/04/03 09:30
0
0

Abonenci Sony będą mieli w tym miesiącu okazję zapoznać się z nową produkcją wydaną w ramach EA Originals.

Kwietniowa oferta PlayStation Plus jest już dostępna. Tymczasem okazuje się, że to nie koniec wiadomości, które powinny zainteresować abonentów Sony. Zgodnie z tradycją japońska firma dopiero w przyszłym tygodniu ujawni listę gier, które w tym miesiącu trafią do biblioteki PlayStation Plus Extra i Premium. Dowiedzieliśmy się już jednak, że w kwietniu wspomniana usługa zostanie wzbogacona o premierową produkcję.

PS Plus Extra i Premium z ciekawą grą na premierę w kwietniu. To nowość od EA

Tales of Kenzera: Zau trafi w dniu premiery do PlayStation Plus Extra i Premium

Zgodnie z zapowiedziami już 23 kwietnia 2024 roku na rynku zadebiutuje Tales of Kenzera: Zau – nowa metroidvania wydana w ramach programu EA Originals. Okazuje się, że tego samego dnia wspomniana produkcja trafi również do biblioteki PlayStation Plus Extra i Premium. Wiadomość ta z pewnością ucieszy wielu abonentów Sony.

Ruszaj do krainy Kenzera jako Zau, młody szaman, który dobija targu z bogiem śmierci, aby odzyskać swojego Baba z mroku. Dzięki swoim kosmicznym mocom i niezłomnej odwadze wkraczasz w nieznane mitologiczne krainy. Czy skorzystasz z mocy tańca szamana? – czytamy w opisie gry na stronie PlayStation.

Warto dodać, że za Tales of Kenzera: Zau odpowiada Surgent Studios. Założycielem wspomnianego zespołu jest Abubakar Salim – aktor, który wcielił się w rolę Bayeka z Assassin’s Creed Origins.

GramTV przedstawia:

Na koniec przypomnijmy, że Tales of Kenzera: Zau zmierza nie tylko na PlayStation 5. Już 23 kwietnia produkcja Surgent Studios zadebiutuje również na komputerach osobistych oraz konsolach Xbox Series X/S i Nintendo Switch.

Wczytywanie ramki mediów.

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!