Pierwsza gra Xboxa już dostępna w GeForce Now. Kolejne tytuły czekają w kolejce

Mikołaj Ciesielski
2023/05/19 09:15
0
0

Microsoft i Nvidia rozpoczynają 10-letnią współpracę.

Pierwsza gra Xboxa już dostępna w GeForce Now. Kolejne tytuły czekają w kolejce

Już pod koniec lutego Microsoft poinformował o podpisaniu 10-letniej umowy z firmą Nvidia, dzięki której gry stworzone przez studia należące do giganta z Redmond – w tym także Activision Blizzard, o ile transakcja zostanie sfinalizowana – będą dostępne w ramach GeForce Now. Wówczas nie ujawniono, kiedy dokładnie produkcje „Zielonych” trafią na wspomnianą platformę streamingową, ale wczoraj wszystko stało się jasne.

Gears 5 już dostępne w GeForce Now. Do oferty trafi wkrótce jeszcze więcej gier Xboxa

To właśnie wczoraj – 18 maja – biblioteka GeForce Now została wzbogacona o Gears 5, czyli najnowszą odsłonę popularnej serii trzecioosobowych strzelanek. Jest to jednak dopiero początek współpracy pomiędzy Microsoftem a firmą Nvidia. W kolejce czekają już bowiem kolejne tytuły, które już niebawem będą dostępne dla abonentów wspomnianej platformy streamingowej.

Microsoft poinformował, że już w przyszły czwartek – 25 maja – do GeForce Now trafią takie tytuły jak Deathloop, Grounded oraz Pentiment. Kolejne gry będą natomiast ogłaszane w cotygodniowych komunikatach firmy Nvidia dotyczących nowości na wspomnianej platformie stereamingowej.

Wczytywanie ramki mediów.

GramTV przedstawia:

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!