Persona 3 otrzyma pełnoprawny remake? Atlus ma pracować nad odświeżeniem gry

Mikołaj Ciesielski
2023/01/03 08:35
0
1

Wygląda na to, że fani serii Persona otrzymają niebawem kolejny powód do radości.

Persona 3 otrzyma pełnoprawny remake? Atlus ma pracować nad odświeżeniem gry

Wczoraj informowaliśmy Was, że firma Atlus szykuje na ten rok kilka niespodzianek. Niewykluczone, że jedną z nich będzie zapowiedź pełnoprawnego remake’u gry Persona 3. Jeden z branżowych insiderów poinformował bowiem, że odświeżona wersja gry z 2006 roku faktycznie powstaje, co z pewnością ucieszy wielu fanów serii. Dodatkowo informator podzielił się również kilkoma szczegółami na temat projektu.

Insider dzieli się szczegółami na temat remake’u gry Persona 3

Autorem powyższych doniesień jest insider posługujący się pseudonimem „lolilolailo”, który w przeszłości ujawnił m.in. że Atlus planuje wydać porty Persona 3 Portable oraz Persona 4 Golden na współczesnych konsolach. Informator zdradza, że pełnoprawny remake gry Persona 3 pod względem oprawy wizualnej będzie prezentował poziom zbliżony do Persony 5.

Gracze mogą spodziewać się również ulepszeń w rozgrywce, dzięki którym tytuł zostanie dostosowany do dzisiejszych standardów. Niestety są również złe wieści. Zdaniem insidera Atlus zamierza odświeżyć standardowe wydanie gry Persona 3, a nie edycję Persona 3 FES, która zawierała grywalny epilog.

Oczywiście Atlus w żaden sposób nie odniósł się do powyższych doniesień. Fanom serii Persona nie pozostaje więc nic innego jak uzbroić się w cierpliwość i uważnie śledzić tegoroczne zapowiedzi japońskiej firmy.

Na koniec przypomnijmy, że wspomniane wyżej Persona 3 Portable oraz Persona 4 Golden już 19 stycznia zadebiutują na PlayStation 4, Xbox One, Xbox Series X/S i Nintendo Switch. Pierwsza z wymienionych produkcji tego samego dnia ukaże się również na komputerach osobistych. Warto również dodać, że – zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami – oba tytuły trafią także do usługi Xbox Game Pass.

GramTV przedstawia:

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!