Persona 3 Portable

Premiera:
19.01.2023
Gatunek:
Producent:
Wydawca:
Język:

O grze

Persona 3 Portable to odświeżona, w pełni zremasterowana wersja kultowej gry RPG, która w 2023 roku pojawiła się na zupełnie nowych platformach sprzętowych, takich jak: PC, Xbox Series X/S, PlayStation 4, Xbox One i Switch.

Czym jest Godzina Mroku? Odpowiedzi na to pytanie, które narodziło się niedługo po tym, jak główny bohater opowieści przeniósł się do liceum Gekkoukan, poznamy oczywiście w trakcie rozgrywki, starając się opanować moc serca, Personę. Wcześniej dowiemy się jednak, że miasto pochłania dziwny bezruch, a ludzie przeobrażają się w upiorne trumny. Jednocześnie na każdym kroku można spotkać upiorne Cienie… Jeden z nich jednak atakuje naszego protagonistę, uwalniając jego niesamowitą umiejętność. 

Persona 3 Portable oferuje doskonale znane rozwiązania w mechanice rozgrywki, lecz tym razem z ulepszoną oprawą wizualną i zwiększoną płynnością animacji. Dodatkowo autorzy tego wydania zaimplementowali możliwość wyboru poziomu trudności i funkcję szybkiego zapisywania stanu rozgrywki. Warto również zaznaczyć, że gracze mogą wybierać pomiędzy angielskim, a japońskim dubbingiem.

Wymagania sprzętowe

system operacyjny Windows 10, procesor Intel Core i3-540 lub AMD Phenom II X4 940, 4 GB RAM, karta graficzna NVIDIA GeForce GT 730 1 GB lub AMD Radeon R7 240 1 GB, DirectX 11, 10 GB wolnego miejsca na dysku twardym