Overwatch 2 – dzięki zmianom nową postać odblokujemy znacznie szybciej

Jakub Smolak
2022/12/06 12:15
0
0

Drobna zmiana, która powinna ucieszyć graczy.

Blizzard zaprezentował nowego czempiona na początku listopada. Więcej na ten temat możecie przeczytać tutaj. Warto zaznaczyć, że Ramattra zadebiutuje wśród innych herosów Overwatch 2 właśnie dziś, wraz ze startem kolejnego sezonu zmagań. Jeśli planujecie przetestować nowego bohatera, to mamy dla Was dobre wiadomości.

Overwatch 2 – dzięki zmianom nową postać odblokujemy znacznie szybciej

Overwatch 2 dziś start drugiego sezonu zmagań

Twórcy podjęli decyzję o bardziej przystępnym udostępnieniu postaci dla graczy, którzy nie chcą dodatkowo płacić za ich szybsze odblokowanie. Planowo Ramattra miał znajdować się na 55 poziomie w sezonowym battlepassie. Po zmianach odblokujemy go już po osiągnieciu 45 poziomu. To z pewnością nieco przyśpieszy czas potrzebny na zdobycie nowego czempiona.

Wszystko wskazuje na to, że najnowsza produkcja od amerykańskiego studia radzi sobie naprawdę nieźle. W listopadzie twórcy chwalili się wynikami i trzeba przyznać, że ilość zarejestrowanych graczy może robić wrażenie. Więcej na ten temat przeczytacie tutaj.

Oczywiście, chętnie dowiemy się, co Wy myślicie o Overwatch 2 i jakie są Wasze wrażenia z rozgrywki. Tych, którzy jeszcze nie mieli okazji zagrać w tę produkcję, odsyłamy do przygotowanej przez nas recenzji. Muradin zatytułował swój tekst „Overwatch 2 - recenzja aktualizacji?”, a gra finalnie otrzymała ocenę 7.5/10.

Wczytywanie ramki mediów.

GramTV przedstawia:

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!